Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Valsts kontrole apšauba plānošanas reģionu lietderību (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas plānošanas reģionu pašreizējās darbības lietderība ir apšaubāma. To secinājusi Valsts kontrole (VK), revīzijā izvērtējot plānošanas reģionu pamatuzdevumu izpildi, liecina VK informācija.

VK secinājusi: lai arī ik gadu no valsts budžeta plānošanas reģioniem novirza ievērojamus līdzekļus – gandrīz 13 miljonus latu (18 miljoni eiro), izvirzītie darbības mērķi netiek sasniegti.

VK norāda, ka šādu situāciju izraisa ne tikai kļūdas pašu plānošanas reģionu darbā, bet arī likumdošanas nepilnības, finansējuma nepietiekamība un nepietiekams pārraugošo ministriju atbalsts un uzraudzība. Diskusija par plānošanas reģionu lietderību ilgst jau gadiem, tāpēc pienācis laiks pieņemt skaidru lēmumu, uzskata VK.

VK ieskatā revīzijas secinājumi ir būtiski, un jautājums ir aktuāls un sabiedrībai svarīgs. Tāpēc VK  5.februārī rīkos preses konferenci, kurā piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Ceturtā revīzijas departamenta direktore, VK padomes locekle Marita Salgrāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot sapratigs lemums ,jo pec PSRS laika parauga institucija ir VELTIGA NAUDAS TERESANA

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+