Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
3. februāris, 2014
Drukāt

Valsts kontrole apšauba plānošanas reģionu lietderību (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas plānošanas reģionu pašreizējās darbības lietderība ir apšaubāma. To secinājusi Valsts kontrole (VK), revīzijā izvērtējot plānošanas reģionu pamatuzdevumu izpildi, liecina VK informācija.

VK secinājusi: lai arī ik gadu no valsts budžeta plānošanas reģioniem novirza ievērojamus līdzekļus – gandrīz 13 miljonus latu (18 miljoni eiro), izvirzītie darbības mērķi netiek sasniegti.

VK norāda, ka šādu situāciju izraisa ne tikai kļūdas pašu plānošanas reģionu darbā, bet arī likumdošanas nepilnības, finansējuma nepietiekamība un nepietiekams pārraugošo ministriju atbalsts un uzraudzība. Diskusija par plānošanas reģionu lietderību ilgst jau gadiem, tāpēc pienācis laiks pieņemt skaidru lēmumu, uzskata VK.

VK ieskatā revīzijas secinājumi ir būtiski, un jautājums ir aktuāls un sabiedrībai svarīgs. Tāpēc VK  5.februārī rīkos preses konferenci, kurā piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Ceturtā revīzijas departamenta direktore, VK padomes locekle Marita Salgrāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot sapratigs lemums ,jo pec PSRS laika parauga institucija ir VELTIGA NAUDAS TERESANA

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+