Mobilā versija
0.0°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Valsts kontrole pārbauda KM un VKF piešķirtās dotācijas; aicina dalīties pieredzē

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts kontroles (VK) revidenti sākuši noskaidrot, vai Kultūras ministrijas (KM) un Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) piešķirtās dotācijas biedrībām un nodibinājumiem dažāda veida pasākumu organizēšanai, uzdevumu veikšanai un biedrību atbalstīšanai ir izlietotas lietderīgi, likumīgi un vai ir sasniegts izvirzītais mērķis, liecina informācija VK interneta mājaslapā.

VK šoreiz aicina nozares pārstāvjus dalīties savā pieredzē.

Biedrību pārstāvjus aicina atbildēt uz jautājumiem, vai tie ir informēti par KM un VKKF izsludinātajiem konkursiem, vai kādreiz ir tiem pieteikušies, kā arī, ja finansējumu izdevies saņemt, vai biedrība bijusi apmierināta ar dotācijas piešķiršanas un izlietojuma uzraudzības procesu. VK vēlas zināt arī, vai biedrību pārstāvjiem šķiet, ka finansējums konkursā nav ticis piešķirts pamatotu iemeslu dēļ, ja biedrības projekts finansējumu konkursa kārtībā nav ieguvis.

Ar savu pieredzi biedrību pārstāvji tiek aicināti dalīties, rakstot uz elektroniskā pasta adresi “pirmais@lrvk.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Draugiem Facebook Twitter Google+