×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
16. marts, 2013
Drukāt

Valsts kontroliere jau pieradusi pie publicitātes

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa, pildot jaunos pienākumus gandrīz divus mēnešus, jau ir pieradusi pie publicitātes, lai gan sākotnēji viņai tas radījis šoku.

“Līdz šim manu darbu vērtēja pēc tā, vai esmu sasniegusi izvirzītos rezultātus. Tā tas bija gan privātajā sektorā, gan arī valsts sektorā. Kad šeit primārais parādās matu sakārtojums vai kas tamlīdzīgs, mani tas nedaudz izbrīnīja,” aģentūrai LETA sacīja valsts kontroliere, piebilstot, ka ātri vien sapratusi, ka tie ir “spēles noteikumi” un tie ir jāievēro. Vienlaicīgi viņa gan neesot no tiem cilvēkiem, kas no publicitātes gūst prieku.

Savas ievēlēšanas laikā viņa sekojusi līdzi par sevi izteiktajiem komentāriem internetā – tie dažbrīd viņu sāpinājuši. “Tomēr es spēju uztvert kritiku un izanalizēju, ja bija kādi faktori, kas jāņem vērā,” teica Krūmiņa. Viņa secinājusi, ka lielu daļu neinteresē tas, kas paliek neredzams, kas bijis aiz ievēlēšanas procesa, piemēram, negulētās naktis, jo cilvēkus interesējot tikai gala rezultāts.

Pievērstā uzmanība sākotnēji raisījusi Krūmiņā pārdomas, vai kandidēt uz šo amatu.

Jau ziņots, ka Elita Krūmiņa valsts kontrolieres amatā ir kopš šā gada 25.janvāra. Līdz šim viņa bija Valsts kontroles Padomes locekle, kā arī vadīja vienu no revīzijas departamentiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+