×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Vācija nespēj uzņemt jaunus bēgļus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible atzinis, ka milzīgā patvēruma meklētāju pieplūduma dēļ Vācijai var neizdoties nākamgad tikt pie sabalansēta budžeta.

Kā liecina aptaujas dati, vairākums vāciešu uzskata, ka valstī ir pārāk daudz patvēruma meklētāju. 56% vāciešu uzskata, ka Vācijā jau tagad ir pārāk daudz patvēruma meklētāju un valsts nespēj uzņemt vēl vairāk bēgļu.

Turpina mazināties vāciešu ticība Merkeles vairākkārt paustajam apgalvojumam, ka “mēs varam ar to tikt galā”. Ņemot vērā, ka 64% nepiekrīt šim apgalvojumam, Merkelei priekšā stāv smaga cīņa, lai ieturētu izraudzīto kursu. Vēl pirms dažām dienām Merkele apgalvoja, ka Vācija var tikt galā ar bēgļu pieplūdumu, un vēlāk paziņoja, ka Vācija ir gatava uzņemt visus patvēruma meklētājus, kas bēg no Sīrijas kara. Vācija patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas. Vācijā šogad varētu ierasties pusotrs miljons patvēruma pieprasītāju, atsaucoties uz slepenā valdības dokumentā minētām prognozēm, pagājušajā nedēļā vēstīja laikraksts “Bild”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+