×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Valsts noslēpumam nepielaistais Mārtiņš Lazdovskis zaudē amatu vienā valdē, bet iegūst citā — “Latvijas Valsts ceļos” (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Mārtiņš Lazdovskis

Bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis, kurš otrdien ar valdības lēmumu tika atbrīvots no amata Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdē, ir nule akcionāru sapulcē apstiprināts par VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes locekli, ziņo aģentūra LETA.

Kā zināms, valsts sekretāra darbu Lazdovskis pārtrauca šogad februārī pēc tam, kad viņam tika anulēta pielaide valsts noslēpumam.

Satiksmes ministrijā skaidroja, ka Lazdovskim ir darbam LVC valdes locekļa amatā nepieciešamā izglītība, kā arī profesionāla darba pieredze valsts nekustamo īpašumu pārvaldīšanā un apsaimniekošanā, arī izpratne par jautājumiem, kas saistīti ar valsts autoceļu tīkla un autoceļu zemes pārvaldīšanu. Lazdovskis ir bijis arī Tieslietu ministrijas valsts sekretārs, strādājis Lauku atbalsta dienestā un Valsts zemes.dienestā.

Lazdovskis Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē ieguvis maģistra grādu ekonomikā.

Kā liecina valsts amatpersonas deklarācija par 2014.gadu, Lazdovsis bijis valsts kapitāla daļu turētāja pārstāvis a/s “Latvenergo”, VAS “Latvijas Vēstnesis” un VAS “Tiesu namu aģentūrā”.

Satiksmes ministrija konkursu uz valdes locekļa amata vietu bija izsludinājusi jūnijā. Pieteicās trīs kandidāti.

Kā zināms, otrdien Mārtiņš Lazdovskis tika atbrīvots no amata Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdē, un viņa vietā valdība apstiprināja jauno Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ringoldu Beinaroviču. Ministru kabinets atļāva Beinarovičam savienot Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes locekļa amatu ar EM valsts sekretāra amatu.

Ministru kabinets Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes locekļus amatā ieceļ uz pieciem gadiem.

Kā zināms, savulaik Lazdovskis saņēma pārmetumus attiecībā uz gatavošanos Latvijas dalībai starptautiskajā izstādē “Expo Milano 2015”. Ekonomikas ministres biroja vadītājs Gatis Ābele norādījis, ka par “Expo Milano 2015” līguma ar komandītsabiedrību zemo kvalitāti un tā uzraudzību sākuma posmā atbildīgs bijušais valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš, bet pēcāk – bijušais valsts sekretārs Lazdovskis. Esot atrasti vairāki gadījumi, kad maksāts par nesaņemtiem pakalpojumiem. Liepiņš patlaban vada Rīgas lidostu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+