×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. augusts, 2012
Drukāt

Valsts pārvalde gadā saņem pusmiljonu iedzīvotāju iesniegumu

Latvijas valsts pārvalde gadā saņem pusmiljonu iedzīvotāju iesniegumu, piektdien žurnālistiem pastāstīja Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktore Solvita Zvirdiņa.

“Iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju sazināties ar valsti, un viņu iesniegumi veido 5% no dokumentiem valsts pārvaldes apritē,” sacīja Zvirdiņa un norādīja, ka iespēja no septembra to darīt elektroniski Latvijas iedzīvotājiem vēršanos pie valsts pārvaldes krietni atvieglos.

“Šis ir jauns kanāls, kā iedzīvotājiem sazināties ar valsti, un elektroniski iesniegtajiem iesniegumiem būs tāds pats juridiskais statuss kā tiem, kas iesniegti papīra formātā vai ar e-parakstu,” teica VRAA direktore.

Viņa arī minēja, ka šā projekta izstrāde ilga piecus mēnešus, un tas īstenots par VRAA līdzekļiem.

Jau ziņots, ka no šā gada 1.septembra atbilstoši Iesniegumu likuma grozījumiem iedzīvotāji saziņā ar valsti savus iesniegumus varēs iesniegt elektroniski portālā www.latvija.lv, autorizējoties ar interneta bankas vai elektroniskās identifikācijas kartes starpniecību.

Šis portāls nodrošina pieeju 46 e-pakalpojumiem un satur informāciju par vairāk nekā 2000 valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanas iespējam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+