×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2015
Drukāt

Valsts policija aiztur zagli, kurš sitis sievietes

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) darbinieki Rīgā aizturējuši kādu zagli, kurš sitis sievietes, aģentūra BNS uzzināja VP.

VP darbinieki saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Lejas ielā, kur vīrietis sitis sievietēm. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidrojuši, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp 1986. gadā dzimušu vīrieti un divām sievietēm izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Policisti ieradušies notikuma vietā un par notikušo sākuši administratīvo lietvedību.

Policijas darbinieki dzīvoklī pamanījuši aizdomīgi daudz dažādu mantu. Savukārt dzīvokļa iemītnieks nav spējis izskaidrot to izcelsmi, tādēļ policistiem radušās aizdomas, ka atrastās mantas varētu būt saistītas ar kādām nesen veiktām zādzībām.

Atgriežoties iecirknī, policisti konstatējuši, ka daļa dzīvoklī atrasto mantu janvāra sākumā nozagtas no kāda ofisa telpām Rīgā, Skolas ielā. Likumsargi atkal devušies dzīvokli, lai aizturētu zagli un atsavinātu zagtās mantas, tomēr tā iemītnieks atteicies vērt vaļā durvis. Tādēļ sankcionētas kratīšanas laikā policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu iekļuvuši dzīvoklī un atsavinājuši tajā esošās zagtās mantas.

Policisti aizturējuši 1986. gadā dzimušo vīrieti, kurš arī iepriekš trīs reizes tiesāts par zādzībām, iekļūstot telpās. Arī šobrīd uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpās. Pagājušo piektdien aizturētajam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+