×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. maijs, 2012
Drukāt

Valsts policija gatavojas stacionāro fotoradaru pārņemšanai

fotoradari2

Valsts policija (VP) nākamnedēļ, 21.maijā, no uzņēmuma “Vitronic Baltica” gatavojas pārņemt tos stacionāros fotoradarus, ko uzņēmums būs paguvis uzstādīt.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja VP priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis, lai gan konkursa nosacījumi paredz, ka uzņēmuma stacionārie fotoradari jāizvieto līdz 20.maijam, taču šis datums ir brīvdienā, tādēļ VP 21.maijā brauks uz vietas dabā apskatīt, cik daudz kurās vietās atrodas jaunie stacionārie fotoradari.

Ķuzis apliecināja, ka visi stacionārie fotoradari līdz šim datumam netiks uzstādīti, taču, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, uzņēmums patlaban ļoti aktīvi strādā, lai drīzumā ieviestu pēc iespējas vairāk šo stacionāro ierīču.

VP priekšnieka rīcībā patlaban neesot ziņu, cik stacionāro fotoradaru pirmdienas rītā uz Latvijas ceļiem būs uzstādīti.

Kā ziņots, “Vitronic Baltic” līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

“Vitronic Baltica” Rīgā sākusi būvdarbus stacionāro fotoradaru uzstādīšanas vietās Krasta ielā, divās vietās uz Dienvidu tilta, divās uz Vanšu tilta, divās uz Salu tilta un Brīvības gatvē.

Kā paredz konkursa noteikumi, pirms stacionārajām mērierīcēm tiks uzstādītas arī brīdinošas ceļa zīmes.

Saskaņā ar līgumu “Vitronic Baltica un partneri” jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība. Plašāka informācija par radaru izvietošanas vietām ir pieejama Valsts policijas mājaslapā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+