Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Valsts policija meklē attēlā redzamās meitenes vecākus (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policijas Ķengaraga iecirkņa policisti meklē aptuveni divus gadus vecās meitenes vecākus. Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo meiteni un atsaukties viņas vecākus, radiniekus vai paziņas, kuriem varētu būt informācija par bērna vecāku identitāti vai atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuriem 67086879, 67086800 vai 110.

Šobrīd meitene, kuras iespējamais vārds ir Viktorija, atrodas bērnu namā, jo viņas vecāki vairākas dienas meiteni bija atstājuši pie auklītes, neierodoties viņai pakaļ. Auklīte saistībā ar notikušo vērsusies policijā.

Tā kā meitenītes tuvinieki tika atrasti, pēc policijas lūguma bērna datu aizsardzības dēļ foto izņēmām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas notiek ar cilvēkiem?Kas viņiem kaiš?

  2. ka tad auklite var nezinat vecaku vardus

  3. Tiešām dīvaini.Kas tā par auklīti?Nezin vārdu pat bērnam.Varbūt kāda nejauša pudeles biedrene.

  4. Auklīte nezin, kas ir šī bērna vecāki?????????????

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+