×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Valsts policija veic specoperāciju ēkā Saulkrastos (6)

Foto - Timurs Subhankulovs Foto - Timurs Subhankulovs

Valsts policija šodien Saulkrastos, Rīgas ielā, sarīkojusi operāciju, kurā piedalās maskās tērpti policisti un izmantoti dienesta suņi.

Minētajā ēkā ir reģistrēti vairāki ar ceļu būves firmu “Binders” saistīti uzņēmumi – SIA “BNI”, pilnsabiedrības “Binders un Arčers” un “CBF SIA “Binders”, SIA “TVA Construction” un SIA “M.A.-Taka”” un SIA “Vogelberg”.

“Binders” pārstāve Vita Noriņa apstiprināja, ka šodien policija veikusi operāciju uzņēmumam “Binders” juridiski piederošā ēkā, kurā atrodas “Binders” Mehanizācijas departaments. “Patlaban “Binders” šīs telpas neizmanto un tās ar nomas līgumu ir nodotas izmantošanai citai juridiskai personai. Ar uzņēmumu “Binders” šī policijas operācija nebija saistīta,” sacīja Noriņa.

Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte apstiprināja, ka Saulkrastos notiek plānota policijas operācija, taču izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiks sniegta.

Aģentūrai LETA vairāki aculiecinieki pastāstīja, ka maskās tērpti policisti ar suņiem un speciāliem durvju uzlaušanas rīkiem ieradušies kādā ēkā Rīgas ielā.

Neapspriežot konkrēto gadījumu, Valsts policijā apstiprināja, ka izmeklēšanā iekļūšanai telpās bieži dažādās operācijās tiek izmantota pretterorisma vienība “Omega”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. 4.maija režīma reiderisms izmantojot SIA “LR 4.maijs” režīma represīvo pārvaldes aparātu SIA “Valsts policija”.

  2. musuri no bailem pat rozas aizklajusi tapat jus idiotus atpazis un tad kas busiet bez tam lupatam mugura tad var ari norauties jo jus visi esat kapitalie mizeji

  3. … Ja, ja trolli … latvju pirtis tiesam ieperinajusies ir trolli no citam zemem … !

  4. Kad kaimiņi ieraudzīja, ka Marusjas pirtiņai skurstenis kūp, tika izsaukta Omega, lai likvidētu spirta brūzi, bet, kad Omega ielauzās pirtiņā, sastapa pliku Marusju un kaimiņu Koļu, kuri abi kaili pirtējās. terorisma akts bija apkarots!

  5. Noteikti neatdeva visu datubāzi

  6. neviens jau pat nekādu pretestibu netaisijās izrādit kāpec specvienibu vajadzeja pielietot, butu pieticis ar pačvaldibas policistu kas pavada ja nu kāds sargs protestē, bet tad nekāds šovs nesanāktu, un gan jau ka tāir kārtejā politiskā priekšvelešanu atrakcija

Draugiem Facebook Twitter Google+