×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Valsts policijai būs Baltijā modernākais autobuss 30 apcietināto konvojēšanai (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valsts policija iegādājusies autobusu līdz kopumā 30 apcietināto konvojēšanai, kas būs modernākais Baltijā.

Piektdien notiks Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Konvoja bataljona jaunā transportlīdzekļa prezentācija.

Policijas pārstāve Ilze Jurēvica pastāstīja, ka jaunais transportlīdzeklis ir vienīgais šāda veida autobuss Baltijā, kas paredzēts konvojēšanas nodrošināšanai. Tajā vienlaicīgi iespējams pārvadāt līdz 30 personām. “Iveco Crossway Line” ir īpaši pielāgots, lai atbilstu mūsdienu prasībām apcietināto personu pārvadāšanai.

Automašīnas prezentācijā piedalīsies Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Bukēvičs, Valsts policijas Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja priekšnieks Armands Možeiko.

Jaunā transportlīdzekļa izmaksas policija atklās pasākuma laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pierobežniece Anna Atbildēt

    Kāpēc vajag tādu ekstru valstī, kura stabili iet uz grunti? Priekšlikums: likvidēt visu saeimas autoparku un no pamatdarba brīvajā laikā šo autobusu izmantot deputātu transportam uz un no darba – noslēgtus būrus, lai dažādas partijas un frakcijas nesakautos ceļā. Autobusā tikai 30 vietasd. Izvērtēt, kuram vajag, kuram nē. Noteikt kurš brauks ar savu transportu, kurš ar kājām obligāti staigās – liekā svara problēmas kam.

Draugiem Facebook Twitter Google+