×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. maijs, 2014
Drukāt

Valsts policijas riteņbraucēji dosies uz pasaules policistu čempionātu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Pašvaldības policijas velopatruļas dalībnieki.

Nākamnedēļ Spānijā norisināsies Otrais pasaules policistu čempionāts riteņbraukšanā, kurā dalību pieteikusi arī Latvijas komanda. Šosejas un kalnu riteņbraukšanā startēs četri Valsts policijas (VP) pārstāvji, informē VP.

Kā norāda policijas komandas vadītājs Zintis Gailis, komanda ir gatava un apņēmības pilna cīnīties par godalgotām vietām.

Otrais pasaules policistu čempionāts riteņbraukšanā norisināsies no 16. līdz 18.maijam Spānijas pilsētā Talou, kas atrodas Taragonas provincē. Sacensības norisināsies trijās disciplīnās – šosejas individuālajā braucienā un grupas braucienā, kā arī kalnu riteņbraukšanā. Latvijas komandas pārstāvji 17.maijā startēs grupas braucienā, savukārt 18.maijā paredzēts starts kalnu riteņbraukšanā.

Dalībai pieteikti četri Latvijas komandas pārstāvji. Šosejas riteņbraukšanā startēs Rīgas Teikas iecirkņa pārstāvis majors Gatis Detlavs un Tukuma iecirkņa darbinieks kapteinis Juris Visockis. Savukārt kalnu riteņbraukšanas sacensībās abiem minētajiem piebiedrosies arī VP Centrālā aparāta amatpersona majors Zintis Gailis un Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāvis virsseržants Normunds Treilons.

“Īpašas cerības liekam uz Visocki, kurš ir aktīvi trenējies, piedalījies sporta nometnēs un jau iepriekš guvis ļoti labus sasniegumus gan Latvijas, gan starptautiska mēroga velosacensībās. Turklāt pirmo reizi mēs startēsim ar jaunām formām, uz kurām redzama Latvijas simbolika,” sacīja Gailis.

Organizatori norāda, ka čempionātā plāno piedalīties ap 300 dalībnieku. Latvijas komanda uz čempionāta norises vietu dodas pirmdien, 12.maijā. Šīs būs jau otrās ievērojamās starptautiska mēroga sacensības, kurās piedalīsies VP komandas pārstāvji.

Pērn augustā Pasaules policijas ugunsdzēsēju un glābēju sporta spēlēs, startējot nopietnā konkurencē starp daudziem profesionāļiem, Latvijas policisti ieguva atzīstamas vietas gan šosejas, gan kalnu riteņbraukšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+