×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. augusts, 2012
Drukāt

Valsts prezidenta Jūrmalas rezidence joprojām netiek apdzīvota

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidenta Jūrmalas rezidence Zigfrīda Meierovica prospektā 31 joprojām stāv tukša un netiek izmantota valsts pirmās personas vajadzībām. Prezidenta preses dienestā aģentūru LETA informēja, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš savas prezidentūras laikā neplāno izmantot vasaras rezidenci Jūrmalā, tā tiek saglabāta iespējamai izmantošanai nākamajam Valsts prezidentam.

Kā ziņots, Bērziņš prezidentūras sākumā paziņoja, ka vēlas atteikties no prezidentam pienākošās Jūrmalas rezidences izmantošanas. Vēlāk prezidenta kanceleja pārtrauca Jūrmalas rezidences nomu no VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), gadā ietaupot vairāk nekā 200 000 latu.

Vienlaikus Valsts prezidenta kanceleja turpina segt Jūrmalas rezidences uzturēšanas izdevumus, kuri ir no 1500 līdz 3000 latiem mēnesī un kurus veidos ļoti dažādas jomas, piemēram, zemes nodoklis, pamatlīdzekļu uzturēšana, siltums, elektrība un tamlīdzīgi. Izdevumi saistīti ar rezidences “iekonservētu” uzturēšanu.

2008.gadā tika pabeigti remontdarbi Jūrmalas rezidences ēkas iekštelpās. Remontdarbu kopējās izmaksas bija 1,196 miljoni latu. Pēc tam gan tika vēl iekārtota tās teritorija un tika veikti arī citi darbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+