Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestu vadīs Volfs (1)

Foto - Oskars VolfsFoto - Oskars Volfs

Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītāja pienākumus turpmāk pildīs Oskars Volfs, kurš atbildēs par interviju iespējām un citiem ar Valsts prezidenta darbu saistītiem jautājumiem.

Volfs 2003.gadā absolvējis Talsu ģimnāziju, savukārt no 2003.gada līdz 2007.gadam studējis Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē Politikas zinātnes nodaļā, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu politikas zinātnē. Paralēli tam Volfs sešus mēnešus studējis Vācijā, bet pēc tam līdz 2009.gadam studēja LU Sociālo zinātņu fakultātē Politikas zinātnes nodaļā, iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu politikas zinātnē.

Tāpat Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītājs 2008.oktobrī piedalījies “Komunikāciju akadēmijas” kursā “Kā strādāt ar medijiem”.

Attiecībā uz darba pieredzi Volfs 2006.gadā izgājis praksi Brandenburgas tautsaimniecības birojā Baltijas valstīs, savukārt pēc tam strādājis Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personu statusa kontroles departamentā, ieņemot pārvaldes vecākā referenta amatu.

Savukārt no 2007.gada jūlija līdz 2009.gadam Volfs bija Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītājas palīgs, vēlāk kancelejā ieņemot komunikācijas speciālista un vecākā komunikācijas speciālista amata vietas.

Tāpat Volfs ir Alfrēda Bīlmaņa stipendiāts, kā arī viņam ir “Deutscher Sprachdiplom Stufe II” vācu valodas zināšanu līmeņa apliecinājums, kas ļauj bez papildu valodu pārbaudījumiem studēt Vācijas augstskolās. Preses dienesta vadītāja dzimtā valoda ir latviešu, savukārt angļu un vācu valodu viņš pārvalda brīvi. Krievu valodas zināšanas Volfs norādījis kā labas.

Līdz šim prezidenta kancelejas Preses dienestā strādāja divi darbinieki, kā arī preses padomnieks. Pašlaik vēl gan neesot skaidrības, kurš pildīs jaunā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa preses padomnieka amata pienākumus.

Savukārt Andis Jēkabsons, kurš bija Vējoņa kā aizsardzības ministra padomnieks un iepriekš tika minēts kā iespējamais Vējoņa preses padomnieks, pildīs ekonomikas padomnieka amata pienākumus.

Kā ziņots, jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atkal dzīvnieks!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+