×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. septembris, 2015
Drukāt

Valsts prezidents aicina politiskās partijas uz sarunām par bēgļu jautājumu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Raimonds Vējonis

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien un otrdien aicina politiskās partijas uz sarunām par bēgļu jautājumu, aģentūru BNS informēja prezidenta kancelejas Preses dienests.

Savukārt trešdien notiks kārtējā Nacionālās drošības padomes sēde, kurā par galveno diskusijas tēmu Valsts prezidents izvirzījis bēgļu jautājumu.

Vējonis norāda, ka bēgļu jautājums Eiropas kontekstā ir svarīgs pagrieziena punkts, kas noteiks visas Eiropas Savienības (ES) nākotni, un Latvijas dalība šīs problēmas risināšanā ir apliecinājums, ka mums rūp Eiropas drošība un nākotne.

Prezidents atgādina, ka ES ir vērtībās balstīta valstu savienība, kur īpaši nozīmīga ir iespēja kopīgi uzņemties atbildību un risināt dažādos izaicinājumus. Tā kā Latvija ir pilnvērtīga ES dalībvalsts, tad šis ir viens no brīžiem, kad tas jāapliecina darbos, uzskata prezidents.

Pēc Vējoņa domām, politiskajā diskusijā daudz lielāka uzmanība jāvelta ES dalībvalstu solidaritātes jautājumiem, jo grūtībās nonākušajām dalībvalstīm nepieciešama palīdzība ES līmenī. Prezidents uzskata, ka Latvija nevar norobežoties no pašreizējās humānās krīzes, ar ko saskaras daudzi ES partneri.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Vējoni, pirms pārgudras vāvuļošanas, vispirms derētu aizvilkties uz bēgļu centru “Mucenieki”…
  Tur bēgļi 50 gab. jau 3-4 mēnešus ilgojas jūs redzēt, jo neviens kantora aizgalda pirdējs tur nerādās, lai sakārtotu viņu lietas. Saeimas deputāti gan bija, bet jēgas nekādas! Lietas nevirzās uz priekšu.

  Ja kantoru aizgaldu pirdēji tik ilgā laikā nespējīgi (vai impotence traucē?)
  sakārtot jau esošo(!!!) bēgļu lietas, tad ko gaudojam par papildus bēgļu uzņemšanu, a???
  Priekš kam nodokļu maksātājiem par saviem nodokļiem būtu jāuztur tukši muldētāji???

 2. Vai tad to ir jāsaprot tā, ka Vējonis savu poziciju maina vēja ātrumā? Ka tik neiznāk, ka vienā brīdi Latvija un Prezidents aiziet katrs pa savu, atšķirīgu, ceļu? Vēl ir lasams, kā prezidents ar Rinkeviču laimīgi nolēmuši un sarokojušies, ka “Latvija ir pret bēgļiem” un tagad..? Nav nekādu poziciju? mainījušās saimnieku uzstādnes? Pārāk atraktīvs ir tas mūsu prezidents! Kā teica vien kovbojs: “tādi pagriezieni nav priekš mana zirga”. Gribās visu laiku būt uz skatuves? Labāk jādomā un mazāk jāgāž no tribīnes visādus “vadošus” aforismus.

 3. Vēsture atkārtojās…..
  “– Kad Kārlis Ulmanis uzzināja par Ribentropa–Molotova paktu un tā slepenajiem papildprotokoliem, sākās panika.” Akadēmiķis Ronis par trešo aci, LA, 26.06.2012.

Draugiem Facebook Twitter Google+