×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

Valsts prezidents apsveic “LA” 25 gadu jubilejā

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Vakarrīt “Latvijas Avīzes” redakcijas rīta sapulce izvērtās neparastāka – ar mandeļu un rozīņu kliņģeri, ko laikraksta darbiniekiem “LA” 25 gadu jubilejā atveda un pasniedza Valsts prezidents Andris Bērziņš.

 

Sveicot kolektīvu, prezidents Bērziņš teica: “Man patiešām ir liels prieks būt kopā ar jums laikraksta gadadienā, bet atzīšos, ka netieku prom no “Lauku Avīzes”, ko biju Prez7_VS_1radis lasīt kopš pašiem pirmsākumiem, toreiz būdams valmierietis. Atceros šo sākumu.

Bija interesants laiks, kad cilvēki beidzot atļāvās teikt, ko domā, un jūsu žurnālisti to darīja sevišķi aktīvi. Vadot Valmieras rajonu, es kā izpildkomitejas priekšsēdētājs vienmēr no rītiem atvēru “Lauku Avīzi”, lai uzzinātu, kas tajā teikts, kādi vēji pūš.

Zināmā mērā tas bija virzītājspēks. Tagad esat kļuvuši drusku politiskāki, nobriedušāki, bet arī šodien svarīgi saprast “Latvijas Avīzē” rakstīto, jo vairāk tāpēc, ka esat dibinājuši ciešas saites ar saviem lasītājiem un jo bieži atspoguļojat viņu domas. Tas ir ļoti nozīmīgi.

Manuprāt, ejot uz priekšu, “Latvijas Avīzes” loma pieaugs, jo šis viedoklis ir pietiekami lielas auditorijas viedoklis.

Tas attēlo, ko cilvēki reāli domā par notiekošo, – īpaši apstākļos, kad uzradušies tik daudzi “eksperti”, kuri par tādiem nosaukušies, bet neatbilst statusam ne pēc izglītības, ne pēc informētības. Bet no jums nāk patiesais sabiedrības viedoklis. Lai avīzei veicas arī turpmāk!”

 

Redakcijas vadība ar Bērziņa kungu pēc šīs uzrunas apsprieda stāvokli Latvijas preses tirgū un vienojās, ka jāmeklē ceļi, lai drukātā vārda izplatība atkal vērstos plašumā, lai sabiedrība tiktu objektīvi informēta, kā tas piedienas demokrātiskā Eiropas valstī, kur rūpes par demokrātiju nav tukša skaņa.

Prez6_VS_1

 

Vakar vakarā “LA” jubileja svinīgā pasākumā tika svinēta Rīgas Latviešu biedrības namā, žurnālistus un akciju sabiedrības “Lauku Avīze” darbiniekus sveica arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un daudzi citi viesi.

“LA” redakcija turpina saņemt apsveikumus gan no sadarbības partneriem, gan lasītājiem. Paldies visiem, turpinām strādāt jau 26. gadu!

Bildes no LA dzimšanas dienas pasākuma Rīgas Latviešu biedrības namā vari aplūkot šeit.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+