×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Valsts prezidents ieviesis Cildinājuma rakstu; pirmais pasniegts Raimondam Paulam (2)

Foto: Valsts prezidenta kancelejaFoto: Valsts prezidenta kanceleja

Lai pateiktos par sasniegumiem Latvijas valsts vai sabiedrības labā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis izveidojis un ieviesis jaunu atzinības izteikšanas veidu – Valsts prezidenta Cildinājuma rakstu. Pirmais, kurš to saņēmis, ir maestro Raimonds Pauls, LA.lv uzzināja valsts prezidenta kancelejā.

“Vairākkārt esmu aicinājis ikdienā neaizmirst pateikt paldies cilvēkiem mums apkārt, novērtēt viņu atbalstu, paveikto un sasniegumus. Izrādot iniciatīvu saistībā ar šo aicinājumu, arī es pats vēlos teikt savu personisko paldies izcilajiem cilvēkiem, kuri nesavtīgi strādā Latvijas labā. Tādēļ pieņēmu lēmumu par īpaša Valsts prezidenta Cildinājuma raksta izveidošanu un ieviešanu,” norāda Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Cildinājuma rakstu Valsts prezidents piešķirs pēc savas iniciatīvas. To pasniegs gan par atsevišķu nozīmīgu darbu, gan par ilggadēju ieguldījumu Latvijas valsts un sabiedrības labā.

Maestro Raimondam Paulam Valsts prezidenta Cildinājuma raksts pasniegts viņa 80. jubilejas koncertā 12. janvārī, izsakot pateicību par tautai ziedoto talantu un darbu. “Lai Latvija mūžam skan jūsu mūzikā,” pasniedzot Cildinājuma rakstu, novēlēja Valsts prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko uzdāvināja Paulam vēl? Atbildēt

    Man jautā, ko prezis Paulam dāvināja vēl, tādu tumšu kastīti un cik jautāju citiem, neviens nezina, arī google negrib atbildēt.

  2. Pauls bija pelnījis augstākās raudzes Atzinības krustu, nevis papīru kā padomju gados, ko var uzspraust uz naglas havajā. Ordeņus dala pa kluso neliela draugu grupiņa, ko sauc par ordeņu kapitulu. ZOO dalīja saviem čomiem dakteriem, šamējais kam dalīs???

Draugiem Facebook Twitter Google+