×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Valsts prezidents: “Maxima” traģēdijas dēļ valstī jāizsludina sēras

LETALETA

Zolitūdes mikrorajonā iebrucis veikala "Maxima" jumts, kā rezultātā gājuši bojā un cietuši cilvēki.

Saistītā ar traģiskajiem notikumiem lielveikalā “Maxima”, kur, grūstot jumtam, gājuši bojā 26 cilvēki, valstī būtu jāizsludina sēras. To Latvijas Televīzijas (LTV) ziņu speciālizlaidumā pauda Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Prezidents izteica līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem un izteica cerību, ka šādas nelaimes Latvija vairs nepiedzīvos.

Šodien plkst.12 paredzēta valdības ārkārtas sēde, kur tiks lemts arī par to, vai Latvijā jāizsludina sēru diena. Visticamāk, ka valdība šādu lēmumu arī pieņems, ziņoja LTV.

BNS ziņo, ka valdība ārkārtas sēdē lems arī par kompensācijām iebrukušā “Maxima” veikala traģēdijā cietušajiem. To piektdien pēc krīzes vadības padomes sēdes teica premjers Valdis Dombrovskis (V). Viņš paskaidrojis, ka cietušajiem tiks piešķirta materiālā palīdzība, taču pagaidām nav zināms cik liela tā varētu būt. “Par to tiks spriests valdības sēdē,” sacīja premjers.

Tāpat premjers vēlreiz apliecināja, ka kompensācijas saņems arī bojāgājušie un cietušie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vakarpusē, kad parasti veikalos ir visai daudz apmeklētāju, daļēji sabruka lielveikals “Maxima” Zolitūdē. Traģiskajā negadījumā gājuši bojā vairāk nekā 20 cilvēku, tostarp trīs ugunsdzēsēji glābēji. Atbildīgie dienesti turpina darbu negadījuma vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+