×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

Valsts prezidents nogādāts slimnīcā; šonedēļ publiskajos pasākumos nepiedalīsies (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca "Gaiļezers".

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šorīt nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”.

Slimnīcā apstiprināja faktu, ka prezidents ir stacionēts, taču sīkāku informāciju nesniedza.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikas personāls ticis instruēts nepiederošām personām neizpaust ziņas par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvokli.

Slimnīca vienojusies, ka turpmāk jebkurus komentārus par 22.nodaļā esošā Valsts prezidenta veselības stāvokli var sniegt vienīgi Valsts prezidenta kanceleja. Slimnīcā tikai apstiprina, ka prezidents ir stacionēts un atrodas ārstniecības iestādē.

“Gaiļezerā” arī nesniedza atbildi uz jautājumu, vai Vējoņa veselības stāvoklis ir stabils, kā arī nekomentēja, kad prezidentam varētu tikt ļauts atstāt slimnīcu.

Likuma “Par Valsts noslēpumu” 5.pantā gan ir noteikts, ka aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai par valsts vadītāju veselības stāvokli.

Tikmēr arī Valsts prezidenta kancelejā sīkākus komentārus par Vējoņa veselības stāvokli nesniedza, aizbildinoties, ka prezidentu pagaidām nevajadzētu lieki traucēt.

Kā novēroja LETA, stacionāra “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikā ikdienā ieeja ir atļauta tikai personām, kuras pacienti ir pie sevis uzaicinājuši. Nepiederošām personām apsardzes darbinieks liedz ieeju nodaļā, taču šādi ierobežojumi ir noteikti arī citās dienās.

Valsts prezidenta preses sekretārs Gusts Ķikusts aģentūrai BNS pastāstīja, ka Vējonis slimnīcā atrodas, lai noskaidrotu precīzu diagnozi un izvēlētos labāko ārstēšanas metodi.

Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos, informē Valsts prezidenta kanceleja, piebilstot, ka “Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 18. janvārī, no rīta devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas”.

Vējonim šonedēļ bija paredzēta tikšanās ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Usupašvili, dalība 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākumos, dalība Grieķijas vēstnieka Georgija Hadzimihelakis atvadu vizītē, kā arī dalība ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa un kritušo piemiņas vietās Bastejkalnā, un dalība Barikāžu aizstāvju laukuma svinīgajā atklāšanā.

Tāpat prezidentam šonedēļ bija paredzēts apmeklēt 1991.gada barikāžu 25.gadadienai veltīto koncertu “Ar domu par rītdienu”, Satversmes tiesas tiesneses Daigas Rezevskas svinīgā zvēresta došanas ceremoniju, kā arī piedalīties projekta “Meklējam sirdsmāsiņu” laureātu apbalvošanas ceremonijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Prezidentam tomēr nevajadzētu palikt daudzdzīvokļu mājā, kur ventilācijas sistēma ir kopīga visai mājai un dažādi ļauni vīrusi un ne tikai, var brīvi staigāt no dzīvokļa uz dzīvokli, nedzīvojam diemžēl vairs 20. gadsimta sākumā….

  • Gaiļezerā ir ventilācijas sistēma? Cik esmu tur bijis, neko tādu novērojis neesmu. Man liekas, ka tur ir jau projektā ieprojektēta padomju ventilācija – caur logu šķirbām, caur ko tur, kur logi nomainīti, ir visai karsts.

 2. Vai bez “STACIONĒŠANAS” galigi iztikt nevar? Vai tiešām latviešu valoda derīga tikai izvarošanai? Prezidentam gan vēlu izveseļošanos!

 3. radioaktīvais polonijs netīšām tējā iebira?

 4. Vēlam drīzu atveseļošanos un pēc iznākšanas no slimnīcas, darīt zināmu, cik tas Prezidentam izmalksāja.

  • Domāju, par izmaksām tur nav nekāda noslēpuma īpaša. Viņu mājaslapā rakstīts, ka par ārstēšanos slimnīcā, sākot ar 2. dienu, maksa ir 10 eiro dienā, ja vien diagnoze nav onkoloģiska, uz ko ceram.

 5. VINS IR STIPRS VISS BUSS LABI TURESIM IKSKUS UN PALUGSIMIES PAR VINU OKE.

 6. kā mes to pārdzivosim ka prezidents nedeļu selfijus ar tantukiem netaisis un končas serdienišiem nedalis? tiešos darba pienākumus jau viš vienalga nepilda, tur nekas nebus zaudets, bet tantuki pārdzivos ļoti ļoti

 7. …..lai veseļojas….! Viņš jau cilvēks vien ir!!!

 8. kapēc šim labāko ? lai ir tāda ārstēšana kā visiem mirstīgajiem…lai izbauda ko nozīmē ārstēties pa prasto.

 9. Veselību, veselību, veselību no visas sirds!!

Draugiem Facebook Twitter Google+