×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
31. augusts, 2014
Drukāt

Valsts prezidents novēl nezūdošu apņemšanos un gribasspēku mācīties

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš ikvienam, kurš 1.septembrī sāk mācības, novēl nezūdošu apņemšanos un gribasspēku mācīties un pilnveidoties, aģentūru LETA informēja prezidenta preses dienestā.

To visu darot, viņš novēl ikvienam laika gaitā saprast, kur ir viņa vieta dzīvē un par ko viņš vēlas kļūt, lai nodrošinātu savu nākotni un pateiktos iepriekšējām paaudzēm, kuras ir palīdzējušas skoloties un izaugt par personību. Prezidents novēl izvēlēties un apgūt tādu izglītību, kas ir profesionāli pieprasīta un nepieciešama darba devējiem, kam ir nākotne un iespējas augt.

“Ikviens 1.septembris nāk ar jaunām gaidām, satraukumiem un prieku par to, ka atkal varam būt kopā, lai sāktu vai arī turpinātu savu izglītības ceļu. Šim ceļam nav un nevar būt robežu, jo zinības ir neizmērojamas. Ne velti sakām, ka mācīties nekad nav par vēlu, un patiesi apsveicami ir mācīties mūža garumā, nekad neapstājoties pie sasniegtā,” savā apsveikumā norāda Bērziņš.

Tāpat viņš uzsver, ka zināšanas ir dzīves pamats, ko neviens nevar atņemt. “Viss, ko mēs iegūstam mācoties, pieder tikai mums. Bet patiesa gudrība slēpjas spējā dalīties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīves laikā apgūto, lai katra nākamā paaudze būtu gudrāka un izglītotāka, lai tā neatkārtotu iepriekšējo kļūdas, bet mācītos no tām un taptu gudrāka it visā,” viņš saka.

Prezidents arī uzsver, ka skola ir kā robeža un vienlaikus tilts starp bērna un pieaugušā dzīvi – aizraujošs, trauksmains un neaizmirstams laiks, ko katrs atceras dzīves garumā.

“Šis ir nesaudzīgs laiks, kurā jārod atbildes pašiem, kurā jāpalīdz tiem, kas paši to nevar, un jārīkojas, divtik domājot par to, kā dzīvos nākamās paaudzes un kāda būs nākotnes Latvija. Lai veiksmīgs, aizraujošs un panākumiem bagāts mācību gads! Lai tas iepriecina mūs visus un stiprina mūsu Latviju!” apsveikuma noslēgumā vēl Bērziņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+