×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
8. maijs, 2016
Drukāt

Valsts prezidents sveic Latvijas māmiņas Mātes dienā (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 8.maijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis un prezidenta kundze Iveta izplatīja apsveikumu Latvijas māmiņām.

Kā informēja Valsts prezidenta preses dienests, Vējoņu pāris vēl mātēm, lai skaistākajos pavasara svētkos viņas pavada mīlestība, gaišums un prieks. Lai mīlestība, ko māmiņas šodien saņem, dod spēku uzveikt katru grūtību.

“Paldies, mammas, par Jūsu mīlestību un labestību, ko katru dienu sniedzat, audzinot bērnus un esot atbalsts visos dzīves ceļos! Paldies, vecmāmiņas un krustmātes, kas palīdzat bērniem izaugt par labiem cilvēkiem,” teiks apsveikumā.

Prezidents uzsver: “Mammas darbs ir liels un nozīmīgs. Tā ir misija, ziedošanās un sevis dāvināšana. Dāvināsim mammām sevi pašus, ik dienu sniedzot praktisku palīdzību un atbalstu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Paldies par vērtējumu māmiņu unvecmāmiņu misijai,kas ir vērtīga .Sevišķi šai laiKā,ka aizmirstam par vērtībām ,ko mums mācīja-krietnums,sevis apzināšanās.Nauda ir vai nav–morālās vērtības bērnos audzinām.

 2. Nil, bez tā visa, ko Tu saki, nebūtu bijušas deportācijas uz Sibīriju un nāves krievu lēģeros, nebūtu nošauto latviešu par lielās dzimtenes nodevību 81. pants un nebūtu kolhozu un nabadzības Latvijā.

 3. Izskatās,ka mums vēl viena Lilita uzradusies,nekur bez viņas klātbūtnes nevar iztikt,nu patīk jau laikam vīŗa paēnā grozīties.

  • Ar to krievu garigo bagātību galīgi mežoņi esam palikuši, jā tādu vēl nākās lasīt. Tu gribi lai mūsu prezidentam būtu tā kā tam Pu, proti, neviens nezina neko par viņa sievu, berniem, vecākiem. Neviens pat nav drošs, ka tas kas parādas tv ir tas par ko viņu dēvē?

 4. Pēc vadoņu vērtējuma,pistuks no laukiem Atbildēt

  Ko vēl, bez nepārtrauktu apseveikumu sūtīšanas, dara valsts prezidents? Svētki, ir svētki….Bet kā lai tiek līdz tiem svētkiem parasts cilvēks, kam nav ministru un prezidenta algas……..

  • Un tu vēl gaidi, ka uz tavu jautājumu atbildēs? Ja nav naudas sēdi mājās, aizei sēņot vai arstnieciskas zāles lasīt. Nu ko citu, ja lāpstai naudas sanāk, kārtu pats mežā sarūpēsi – izveido pāris dobes iestādi zemenes, stādus no kaimiņiem dabūsi. Laiks paies nemanot, ietaupīsi uz tv – nekādas traģēdijas.

 5. Varbūt saskaņā ar Jaunās Eiropas vērtībām valsts Prezidentam būtu jāvairās no vārda “māmiņa” un diskriminējošiem apsveikumiem, galu galā premjers grib parakstīt Stambulas konvenciju.

 6. Vācijā mammām par katru bērnu nāk diezgan būtiska piemaksa pensijai. Būtu labi, jā kādreiz arī mūsu prezidents, izņēmot mīlestību, varētu to piedāvienot apsveikumam.

Draugiem Facebook Twitter Google+