×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

Valsts prezidents sveic sievietes 8.martā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš sveic sievietes Starptautiskajā sieviešu dienā, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.

“Svētki ir radīti priekam, pozitīvām emocijām un labām domām. Svētki, kas izceļ sievietes lomu sabiedrībā, ir divkārt nozīmīgs notikums, jo šī ir diena, kad mūsdienu straujajā dzīves ritmā varam pateikt paldies sievietei par to apbrīnojamo prasmi, kas viņai dod spēku būt mīlošai mātei, sievai vai meitai, cienījamai darba kolēģei, izcilai personībai un vienkārši sirsnīgam, gaišam cilvēkam!” saka Valsts prezidents.

Viņš uzskata, ka sievietes padoms un dzīves redzējums ir vitāli nepieciešams vīriešiem, lai pasaule kļūtu labāka, gudrāka un cilvēcīgāka.

“Lai Jums visām šajā pavasarīgajā dienā daudz skaistu sveicienu! Lai apkārtējo cieņa un mīlestība Jūs pavada ikvienā dzīves solī!” saka valsts pirmā persona.

Prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai LETA sacīja, ka Bērziņš nav apsvēris iespēju rosināt 8.martu noteikt kā brīvdienu, un jāņem vērā, ka 8.marts kopš 2008.gada ir svinamo dienu sarakstā.

Jau ziņots, ka šodien daudzviet pasaulē un arī Latvijā tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena, kuras pirmsākumi meklējami vairāk nekā pirms 100 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+