×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Valsts prezidents Ukrainas krīzes dēļ pārtrauc atvaļinājumu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš un prezidenta kundze Dace Seisuma piedalās Latvijas Audžuģimeņu biedrības Jaungada pasākumā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Šodien, 3.martā Valsts prezidents Andris Bērziņš pārtrauc atvaļinājumu un atgriezīsies Latvijā. Situācijā, kad Eiropas valstī – Ukrainā pastāv reāli militāras iejaukšanās draudi, kas raisa pamatotu satraukumu Latvijas sabiedrībā, Valsts prezidents neuzskata par iespējamu turpināt savu atvaļinājumu.

“Valsts prezidents atgriežas Latvijā, lai būtu kopā ar Latvijas tautu,” portālam “LA.lv” pastāstīja Valsts prezidenta kancelejas preses dienestā.

Ātrāka atgriešanās nav bijusi iespējama sakarā ar dzīvesbiedres slimību – akūtu vīrusa infekciju ar augstu temperatūru, kas liedza iespēju izmantot gaisa satiksmi. Par Valsts prezidenta turpmāko darba kārtību informācija tiks sniegta pēc atgriešanās Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ukrainā nav krīze. Ukrainā ir okupācija.

  2. Man liekas ka valsti drošināja V V Freiberga un tagad uzrodas kaut kāds bērziņš ( ar mazo )?

    • Ar lielo ,pilsoni,ar lielo (ja maz esiet pilsonis)…

      • Ja Eiropas krīzes laikā apzūd Alpos vai vēl zin kur- lielo nevar lietot…Prezidents arī pat atvaļinājumā ir prezidents un nevis kāds slaucītājs, kuru aizvietos…

Draugiem Facebook Twitter Google+