Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Valsts prezidents uz “uzvaras dienas” svinībām Maskavā nebrauks (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš nolēmis nebraukt uz 9. maijā Maskavā paredzētajām “uzvaras dienas” svinībām, liecina Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta izplatītais paziņojums.

“Ņemot vērā Eiropas Savienības Ārlietu padomes 19. janvāra sēdē notikušo diskusiju, kā arī to, ka Krievijas rīcības dēļ situācija Ukrainas austrumos pasliktinās, iet bojā un cieš nevainīgi civiliedzīvotāji, Valsts prezidents Andris Bērziņš neuzskata par iespējamu doties uz 9.maija svinību pasākumiem Maskavā,” teikts paziņojumā.

Valsts prezidents uzvaru pār nacismu jau tradicionāli atzīmēs Latvijā, pieminot Otrajā pasaules karā kritušos kopā ar abās frontes pusēs karojušajiem Otrā pasaules kara veterāniem.

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, jau iepriekš bija pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāja, jo par lēmumu sākotnēji bija jāinformē uzaicinātājvalsts.

Krievija jau sākusi gatavoties vērienīgām svinībām, pieminot 70.gadadienu kopš nacistiskās Vācijas sagrāves Otrajā pasaules karā, un uz Maskavā paredzēto ceremoniju vizītē uzaicināja arī Latvijas Valsts prezidentu Bērziņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. A kā gribēja…

  2. … IZVELE NEKO NEIZTEIC UN NEKO NENOZIME – VP IR TIKAI IESPEJAMAIS ‘SITUACIJAS GUSTEKNIS’ – PAR VELU … !

  3. Nu, tad beidzot!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+