Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
11. februāris, 2016
Drukāt

Valsts prezidents video uzrunā sveic jauno valdību

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien notika Māra Kučinska veidotā Ministru kabineta pirmā svinīgā sēde. Tajā piedalīties nevarēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš pašlaik ārstējas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, taču viņš jauno valdības vadītāju un viņa komandu sveica video uzrunā.

“Esmu gandarīts, ka pēc mana aicinājuma Mārim Kučinskim ir izdevies izveidot jauno valdību,” uzrunā neslēpa prezidents, vienlaikus piebilstot, ka, lai atjaunotu sabiedrības uzticību Latvijas valsts varai kopumā, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs jaunās valdības deklarācijā ietverto uzdevumu īstenošanā.

Viņš nosauc arī šīs valdības svarīgākos uzdevumus – veikt reformas izglītībā un veselības aprūpē, nodrošināt tautsaimniecības attīstību, uzlabot demogrāfisko situāciju, garantēt valsts drošību un ilgtspējīgu attīstību.

“Tam ir vajadzīgs smags, neatlaidīgs un mērķtiecīgs visas komandas darbs,” saka prezidents, vienlaikus novēlot jaunajai valdībai izturību un veiksmi.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (44)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+