Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. februāris, 2016
Drukāt

Valsts prezidents video uzrunā sveic jauno valdību

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien notika Māra Kučinska veidotā Ministru kabineta pirmā svinīgā sēde. Tajā piedalīties nevarēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš pašlaik ārstējas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, taču viņš jauno valdības vadītāju un viņa komandu sveica video uzrunā.

“Esmu gandarīts, ka pēc mana aicinājuma Mārim Kučinskim ir izdevies izveidot jauno valdību,” uzrunā neslēpa prezidents, vienlaikus piebilstot, ka, lai atjaunotu sabiedrības uzticību Latvijas valsts varai kopumā, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs jaunās valdības deklarācijā ietverto uzdevumu īstenošanā.

Viņš nosauc arī šīs valdības svarīgākos uzdevumus – veikt reformas izglītībā un veselības aprūpē, nodrošināt tautsaimniecības attīstību, uzlabot demogrāfisko situāciju, garantēt valsts drošību un ilgtspējīgu attīstību.

“Tam ir vajadzīgs smags, neatlaidīgs un mērķtiecīgs visas komandas darbs,” saka prezidents, vienlaikus novēlot jaunajai valdībai izturību un veiksmi.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+