Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
11. februāris, 2016
Drukāt

Valsts prezidents video uzrunā sveic jauno valdību

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien notika Māra Kučinska veidotā Ministru kabineta pirmā svinīgā sēde. Tajā piedalīties nevarēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš pašlaik ārstējas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, taču viņš jauno valdības vadītāju un viņa komandu sveica video uzrunā.

“Esmu gandarīts, ka pēc mana aicinājuma Mārim Kučinskim ir izdevies izveidot jauno valdību,” uzrunā neslēpa prezidents, vienlaikus piebilstot, ka, lai atjaunotu sabiedrības uzticību Latvijas valsts varai kopumā, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs jaunās valdības deklarācijā ietverto uzdevumu īstenošanā.

Viņš nosauc arī šīs valdības svarīgākos uzdevumus – veikt reformas izglītībā un veselības aprūpē, nodrošināt tautsaimniecības attīstību, uzlabot demogrāfisko situāciju, garantēt valsts drošību un ilgtspējīgu attīstību.

“Tam ir vajadzīgs smags, neatlaidīgs un mērķtiecīgs visas komandas darbs,” saka prezidents, vienlaikus novēlot jaunajai valdībai izturību un veiksmi.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+