Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Valsts proklamēšanas dienā varēs apskatīt Latvijas un sabiedroto Jūras spēku kuģus (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs foto)Foto - LETA (Ilustratīvs foto)

18.novembrī no plkst.11 līdz plkst.17 rīdziniekiem un pilsētas viesiem apskatei būs atvērti vairāki Latvijas un sabiedroto Jūras spēku kuģi.

Rīgas Pasažieru termināla piestātnē pie Vanšu tilta varēs apskatīt Jūras spēku flotiles kuģi P-08 “Jelgava”, P-09 “Rēzekne”, M-04 “Imanta”, M-08 “Rūsiņš”, A-53 “Virsaitis” un A-90 “Varonis”, kā arī Igaunijas kuģi M-315 “Ugandi” un Lietuvas kuģi P-11 “Žemaitis”. 

18.novembrī Rīgā, 11.novembra krastmalā, plkst.13 notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde, kurā piedalīsies vairāk nekā 1000 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju un jaunsargu.

Parādes kājnieku vienības ar karavīru dziesmām militāro orķestru pavadībā turpinās gājienu pa Kaļķu un Brīvības ielu līdz pat Dailes teātrim.
Parādi noslēgs Latvijas un ASV bruņoto spēku, kā arī NATO un Valsts robežsardzes bruņojuma, tehnikas un transporta demonstrējums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tos jau vajag rādīt teroristiem un pūķinam – lai dreb bailēs !

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+