Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

Valsts proklamēšanas dienā varēs apskatīt Latvijas un sabiedroto Jūras spēku kuģus (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs foto)Foto - LETA (Ilustratīvs foto)

18.novembrī no plkst.11 līdz plkst.17 rīdziniekiem un pilsētas viesiem apskatei būs atvērti vairāki Latvijas un sabiedroto Jūras spēku kuģi.

Rīgas Pasažieru termināla piestātnē pie Vanšu tilta varēs apskatīt Jūras spēku flotiles kuģi P-08 “Jelgava”, P-09 “Rēzekne”, M-04 “Imanta”, M-08 “Rūsiņš”, A-53 “Virsaitis” un A-90 “Varonis”, kā arī Igaunijas kuģi M-315 “Ugandi” un Lietuvas kuģi P-11 “Žemaitis”. 

18.novembrī Rīgā, 11.novembra krastmalā, plkst.13 notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde, kurā piedalīsies vairāk nekā 1000 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju un jaunsargu.

Parādes kājnieku vienības ar karavīru dziesmām militāro orķestru pavadībā turpinās gājienu pa Kaļķu un Brīvības ielu līdz pat Dailes teātrim.
Parādi noslēgs Latvijas un ASV bruņoto spēku, kā arī NATO un Valsts robežsardzes bruņojuma, tehnikas un transporta demonstrējums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tos jau vajag rādīt teroristiem un pūķinam – lai dreb bailēs !

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+