Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
30. novembris, 2012
Drukāt

Valsts radarus no “Vitronic”, visticamāk, nepirks

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts fotoradarus no Vācijas uzņēmuma “Vitronic Gmbh”, visticamāk, nepirks, ceturtdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz neoficiālu informāciju.

Iekšlietu ministrija jau pagājušonedēļ saņēma auditoru ziņojumu par “Vitronic Gmbh” finanšu piedāvājuma izvērtēšanu un iespējamiem riskiem fotoradaru iegādes darījumam, tomēr pagaidām tā saturs publiski netiek atklāts.

Raidījumam neoficiāli zināms, ka pirmdien, visticamāk, tiks paziņots, ka fotoradari no Vācijas uzņēmuma netiks atpirkti. Esošo radaru pārņemšanai būtu vajadzīgi 2-3 miljoni latu. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis esot pret radaru atpirkšanu, bet oficiālu apstiprinājumu tam nav izdevies iegūt.

Iekšlietu ministrijā par radaru epopejas atrisinājumu vienprātības neesot un pašlaik notiekot konsultācijas, kā rīkoties un kā rīcību skaidrot sabiedrībai.

Jau vēstīts, ka valdība 4.decembrī skatīs jautājumu par iespējamo fotoradaru iegādi no Vācijas uzņēmuma “Vitronic Gmbh” vai jauna konkursa rīkošanu.

Uzņēmums “V-Traffic” nespēja pildīt līgumā noteiktās saistības un valsts nolēma līgumu lauzt. Neilgu brīdi fotoradari pārtrauca darboties, taču 12.oktobrī ar komersantu līdz 31.decembrim noslēgta pagaidu vienošanās un daļa fotoradari atsāka darboties. 31.decembris gan ir maksimālais valdības deleģētais termiņš par fotoradaru darbības nepārtrauktību, līdz tiks pieņemts lēmums, vai izvietotos radarus pārpirkt.

Valsts varētu iegādāties 57 radarus, no tiem 27 stacionāros, bet pārējos – pārvietojamos.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+