×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. novembris, 2013
Drukāt

Valsts svētkos Jūrmalā veidos Gaismas ceļu; gaidāmi divi koncerti

Jūrmalas pašvaldības domes arhīvs.Jūrmalas pašvaldības domes arhīvs.

Valsts svētkos, 18.novembrī, Jūrmalu gar pilsētas galveno maģistrāli gandrīz 30 kilometru garumā caurvīs tradicionālais Gaismas ceļš. Pa dienu akadēmiskās mūzikas koncerts banzīcā Dubultos, bet vakarā  pie Kauguru kultūras nama Raiņa ielā notiks svētku koncerts, kur uzstāsies Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, grupa ”Leģions” un citi mākslinieki.

Gaismas ceļš, kas veidots no pilsētnieku atnestajām svecītēm arī vairākus iepriekšējos gadus, sāksies Buldoros uz Lielupes tilta un turpināsies līdz pat Jaunķemeru pagriezienam uz Ķemeriem, plāno organizatori.

Šogad svešu izvietošana plānota, sākot no plkst.16:00, lai stundas laikā tas būtu jau gatavs.

Pirms tam no rīta jūrmalnieki varēs apmeklēt valsts svētku dievaklpojumus:  plkst.10.00 Slokas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un plkst.11.00 Ķemeru evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Plkst.12.00 svētku dievkalpojums būs Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur pēc tā koncertu sniegs Rīgas Latviešu biedrības vīru koris, mežradznieks Arvīds Klišāns un ērģelnieks Tālivaldis Deksnis.

Savukārt vakarā, plkst.19.00, pie Kauguru kultūras nama Raiņa ielā notiks svētku koncerts, kurā uzstāsies Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Niks Jaunzems, grupa “Leģions”, Jūrmalas Kultūras centra apvienotais koris un pūtēju orķestris “Jūrmala”.

Vakara izskaņā gaidāms svētku salūts.

Lai ērtāka nokļūšana uz svētku pasākumiem, Jūrmalas pilsētas autobusu maršrutos Nr. 1, 4., 6., 7. un 8., kas kursē uz svētku pasākumu norises vietām, 18.novembrī varēs braukt bez maksas; jūrmalnieku ērtībām noteikti arī autobusu papildu reisi, lai pēc pasākuma ar sabiedrisko transportu varētu nokļūt mājup.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+