Latvijā
Rīga

Valsts svētkos sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas 0


Latvijas valsts karogs pie sabiedriskā transporta pieturas par godu valsts svētkiem – Lāčplēša dienai.
Latvijas valsts karogs pie sabiedriskā transporta pieturas par godu valsts svētkiem – Lāčplēša dienai.
Foto: LETA

Rīgā valsts svētkos, 18.novembrī, sabiedrisko transportu – autobusu, trolejbusu un tramvaju – pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot bez maksas, portālu “LA.lv” informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Svētku dienā arī maksas autostāvvietas ielu malās, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

Zaķis atzīmēja, ka sabiedriskais transports 18.novembrī kursēs pēc brīvdienu saraksta (arī minibusi). Bezmaksas braukšana neattiecas uz minibusu izmantošanu, tajos par braucienu jānorēķinās kā ierasts.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākuma norises vietām, 18.novembrī tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildus reisi līdz plkst.00:00 no pilsētas centra. Papildus reisu sarakstu publicēs “Rīgas satiksmes” mājas lapā “www.rigassatiksme.lv” un izvietos galapunktos un centra pieturvietās.

“Rīgas satiksmes” pārstāvis piebilst, ka 18.novembrī Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes norises laikā no plkst.13:00 ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu. Svētku uguņošanas laikā ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi  maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu.

LA.lv