Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
13. novembris, 2013
Drukāt

Valsts svētkos sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas valsts karogs pie sabiedriskā transporta pieturas par godu valsts svētkiem - Lāčplēša dienai.

Rīgā valsts svētkos, 18.novembrī, sabiedrisko transportu – autobusu, trolejbusu un tramvaju – pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot bez maksas, portālu “LA.lv” informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Svētku dienā arī maksas autostāvvietas ielu malās, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

Zaķis atzīmēja, ka sabiedriskais transports 18.novembrī kursēs pēc brīvdienu saraksta (arī minibusi). Bezmaksas braukšana neattiecas uz minibusu izmantošanu, tajos par braucienu jānorēķinās kā ierasts.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākuma norises vietām, 18.novembrī tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildus reisi līdz plkst.00:00 no pilsētas centra. Papildus reisu sarakstu publicēs “Rīgas satiksmes” mājas lapā “www.rigassatiksme.lv” un izvietos galapunktos un centra pieturvietās.

“Rīgas satiksmes” pārstāvis piebilst, ka 18.novembrī Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes norises laikā no plkst.13:00 ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu. Svētku uguņošanas laikā ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi  maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+