Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
16. novembris, 2014
Drukāt

Valsts svētku laikā palielinājies pieprasījums pēc ceļojumiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šogad valsts svētku brīvdienās ir palielinājies pieprasījums pēc ceļojumiem, īpaši populāras ir īsās brīvdienas Eiropas galvaspilsētās un SPA ceļojumi, aģentūrai BNS atzina aptaujātie tūrisma aģentūru pārstāvji.

Tūrisma aģentūras “CWT Latvia” mārketinga vadītājs Pauls Gusts aģentūrai BNS pastāstīja, ka valsts svētku laikā pieprasījums pēc ceļojumiem palielinājies par 20%. “Cilvēkiem tas ir gandrīz kā vasaras atvaļinājums, pieprasījums ir vidēji par 20% lielāks nekā parasti ikdienā,” klāstīja Gusts.

Viņš norādīja, ka brīvajās valsts svētku dienās cilvēki izvēlas doties uz netālām Eiropas galvaspilsētām. “Populārākās pilsētas ir Berlīne un Londona, kur ir tiešie lidojumi,” pastāstīja Gusts.

Viņš norādīja, ka līdzīga situācija bija vērojama arī pērn valsts svētku laikā. “Tiklīdz ir vairāk kā divas brīvas dienas, cilvēki tās izmanto,” piebilda “CWT Latvia” mārketinga vadītājs.

Tūrisma aģentūras “Vanilla Travel” pārdošanas vadītājs Kaspars Bērziņš aģentūrai BNS pastāstīja, ka valsts svētku laikā klientu interese par ceļojumiem tradicionāli pieaugt. “Izteikti liels pieprasījums ir pēc kaimiņvalstu SPA viesnīcu piedāvājumiem, kas ir salīdzinoši pieejami un viegli realizējami brīvajās dienās,” sacīja Bērziņš.

Arī tūrisma aģentūras “Travel Art LV” projektu vadītāja Ludmila Glazonova aģentūrai BNS apstiprināja, ka pieprasījums pēc ceļojumiem valsts svētku dienās ir ievērojami palielinājies. “Tās ir četras brīvas dienas un pieprasījums pēc ceļojumiem ir būtiski palielinājies,” sacīja Glazonova.

Pēc viņas teiktā valsts svētku brīvdienās cilvēki visbiežāk izvēlējušies ceļojumus uz netāliem SPA kūrortiem – Lietuvā un Igaunijā, kā arī apmeklēs Skandināvijas valstis. “Uz siltajām zemēm pieprasījums nav palielinājies, bet palicis tāds pats kā ierasts,” piebilda Glazonova.

Viņa norādīja, ka pērn interese par ceļojumiem valsts svētku laikā nebija tik liela, jo bija mazāk brīvu dienu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+