Mobilā versija
+4.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
9. novembris, 2016
Drukāt

Valsts svētku priekšvakarā rīko koncertu Gaismas pilī

Publicitātes attēls.Publicitātes attēls.

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī, plkst. 16.30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā patriotiskās un latviskās noskaņās notiks koncerts “Tavas saknes tavā zemē”, LA.lv uzzināja Rīgas domē.

Koncertā piedalīsies Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras studija “Garataka”, vadītāja Asnate Rancāne, jauktais koris “Skaņupe”, mākslinieciskais vadītājs Jānis Almanis – Palmbahs, Latvijas Universitātes kamerkoris “DeCoro”, diriģents Pēteris Vaickovskis. Pasākumu vadīs Pēteris Vilkaste, un tajā būs dzirdamas latviešu tautas dziesmas un latviešu komponistu oriģinālmūzika, tajā skaitā Jura Kulakova dziesmas.

Koncerta organizatori uzskata, ka mūsdienās aizvien aktuālāka tendence ir Latvijas nacionālās identitātes stiprināšana un atzīšana. Neskatoties uz to, ka esam maza tauta, maza valsts, mums pieder sava valoda, šeit ir skaista daba un sena vēsture ar dziļu kultūrvēsturisko mantojumu. Lai arī tikai pāris reizes gadā esam patiesi lepni un patriotiski par savu valsti, dziedam pašas skaistākās dziesmas un izsakām vispatiesākos vēlējumus valstij un viens otram, šīs dienas ir pietiekami nozīmīgas un iedvesmojošas.

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+