×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
22. novembris, 2017
Drukāt

Valteram jau saziedoti vairāk nekā 100 tūkstoši (6)

Dziedātājs Valters Frīdenbergs uzstājas biedrības "Dr.Klauns" piecu gadu jubilejas svinībās. Foto - LETADziedātājs Valters Frīdenbergs uzstājas biedrības "Dr.Klauns" piecu gadu jubilejas svinībās. Foto - LETA

Valteram Frīdenbergam, kurš vakar sociālajos tīklos lūdza palīdzību, lai ārstētos no vēža Vācijas klīnikā, jau saziedoti vairāk nekā 100 tūkstoši eiro, liecina informācija labdarības portālā “ziedot.lv”.

Saziedotā summa 100 tūkstošus pārsniedza trešdienas pēcpusdienā. “Ziedot.lv” Komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne pastāstīja, ka tā ir kopējā summa, kas saziedota gan ar bankas pārskaitījumiem, gam telefonbalsojumā.

Tikko ziedojumi sasniedza 17,5 tūkstošus eiro, kas ir nepieciešami, lai Valteru uzņemtu klīnikā Vācijā un veiktu pārbaudes, labdarības portāls sazinājās ar dziedātāju. Informējām Valteru, ka sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota un to var lietot atbilstoši mērķi, teica I.Ošāne. Maksājumus veiks “ziedot.lv” pēc rēķinu saņemšanas no klīnikas.

Valters ir Latvijā iemīļots mūziķis. Viņš ir dziedājis grupās Dzeguzīte, Putnu balle, Tumsa, nesis Latvijas vārdu pasaulē, startējot Eirovīzijas dziesmu konkursā. Daudzu gadu garumā ar vārdiem “Sirds ir kā tilts“ labdarības akcijās aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniem. Šobrīd palīdzība nepieciešama Valteram pašam.

Pirms gada veicot veselības pārbaudes, Valteram atklāja vēzi. Šovasar slimība atgriezās. Ar Latvijā pieejamajām ārstēšanas metodēm un medikamentiem izdodas tikai stabilizēt esošo situāciju, bet vēža šūnas ārstēšanai nepadodas. Turpināt cīņu par Valtera dzīvību ir uzņēmusies Charité klīnika Vācijā. Pirmajam posmam, kas ietver specifisku diagnostiku un sākotnējo terapiju, sākotnēji nepieciešami 17 500 eiro. Pēc šī kursa klīnika sastādīs konkrētu ārstniecības plānu un aprēķinās kopējās terapijas izmaksas, kas var sasniegt vēl vairākus desmitus tūkstošus eiro.

Lūgumu pēc palīdzības Valters sociālajos tīklos izplatīja vakar.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Turam īkšķus lai viss izdotos!!! Turies, čalīt! 🙂

  2. Valter, Tu redzi, ka tauta Tevi mīl! Naudiņa iesākumam ir un tagad esi stiprs domās un garā un tici labajam. Redzēsi, viss būs labi. Pat nepieļauj ne mazāko domu par ko citu! Tu vari un Tu uzvarēsi! Bet iekams vēl esi Latvijā lūdzu, lūdzu ēd sarkanos sīpolus un cik vien lien iekšā dārzeņus, kuri ir zaļā krāsa!

  3. Valter, viss būs labi! Citādi nemaz nevar būt!
    Pirmo, lielo zāļu porciju jau esi saņēmis- tautas mīlestības un cieņas apliecinājumu tūlīt pēc lūguma palīdzēt.

  4. Kad vajag MĒS ESAM KOLOSĀLA TAUTA !!!!! Man prieks , ka arī no manas pensijas .1,42 ieripos Valtera kontā …TURIES !!

  5. Malacis! Ir man ko pamācīties!

  6. Nu tad jāpošas ceļā uz slimnīcu Vācijā! Ceļā uz atveseļošanos! Turam īkšķus, lai izdodas!

Draugiem Facebook Twitter Google+