tedkolejlilersk.org.tr

Valteram un Ankarai “Unics” latiņa par augstu 0

ULEB Eiropas kausa izcīņas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Kristaps Valtyers guva 10 punktus, bet viņa pārstāvētā “TED Ankara” komanda savā laukumā ar 68:81 piekāpās Kazaņas “Unics”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Kazaņas komanda spēles organizācijas un sastāva komplektācijas ziņā ir vieni no galvenajiem turnīra favorītiem. Cik pārliecinoši un daudzveidīgi spēlē Kazaņas komanda, turnīra pirmajā posmā rudenī varējām pārliecināties arī Rīgā.

Šoreiz kārta bija Ankaras basketbola līdzjutējiem. Turienes “TED Ankara” nospēlēja līdzvērtīgu pirmo ceturtdaļu (20:21), tad arvien vairāk sāka izpausties komandu atšķirības sastāva variāciju iespējās. Kristaps Valters Ankaras komandas saspēli vadīja gandrīz 34 minūtes, spēles izskaņā guva 10 punktus (divpunktu metieni 3/1, trīspunktu 4/2 un divi precīzi soda metieni), mača laikā atdeva sešas rezultatīvas piespēles un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Kazaņā.

“LA” jau ziņoja, ka trešdien Aināra Bagatska trenētā Kijevas “Budivelnik”, Jānim Strēlniekam iemetot 20 punktus, ar 82:79 pārspēja Belgradas “Crvena Zvezda”.  Vēl divās ceturtdaļfinālu pirmajās spēlēs Jeruzālemes “Hapoel” – “Nizhniy Novgorod” 81:78, “Valencia” – Berlīnas “Alba” 86:54.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROPAS KAUSS. “TED Ankara” – “Unics” 68:81, Kristaps Valters 34 min., 10 (3/1, 4/2, 2/2)+5AB+6RP.

UKRAINA. “Mykolaiv” (treneris Agris Galvanovskis) – “Azovmash” 69:78 viesos, Žanis Peiners 30 min., 17 (8/4, 3/1, 9/6)+5AB+4RP; Mareks Jurevičus 30 min., 15 (7/4, 5/1, 5/4)+2RP.

IGAUNIJA. “Tarvas” – “Kalev” 64:97 viesos, Juris Umbraško 29 min., 7+3AB, Māris Ļaksa 24 min., 6+4AB.

Mareks Jurevičus un Agris Galvanovskis par zaudējumu Mariupolē (preses konferences video):