×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

Valteros Lielupes krastā aiztur divus maluzvejniekus

LETALETA

Aizvadītajā naktī, reaģējot ir iepriekš saņemtu informāciju par maluzvejniecību Lielupē, apdzīvotā vietā Valteri, Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori, sadarbībā ar Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa Kārtības policijas darbiniekiem veica divu 1959. un 1975. gadā dzimušu personu aizturēšanu, informē Valsts vides dienestā.

Vīrieši naktī devās izņemt divus upē nelegāli ievietotus tīklus, kad tos slēpnī jau gaidīja VVD Lielrīgas un VP darbinieki. Aizturētajiem konfiscēti tīkli ar kopējo garumu 120 metri. Tīklos atradās karūsas, līdakas, zandarti un līņi. Zivju resursiem nodarītie zaudējumi aprēķināti 700 euro apmērā.

Sākotnēji izdevās aizturēt vienu no pārkāpējiem. Otrs vīrietis aizbēga un ieslēdzās savā dzīves vietā netālu no tīklu likšanas vietas.

Aizturētais vīrietis tika nopratināts un atzina, ka abi tīkli ir vīriešu kopīpašums, kā arī maluzvejniecību tie veica kopā. Kā arī atklāja sava biedra dzīves vietas adresi, uz kuru tika izsaukta VP ekipāža, lai veiktu aizturēšanu, jo vīrietis nereaģēja uz VVD inspektoru vairākkārtējiem lūgumiem durvis atvērt.

Abi pārkāpēji savu vainu atzīst un administratīvā procesa ietvaros ir aicināti ierasties VVD.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.1
Alūksne +12.9
Daugavpils +15.9
Saldus +12
Liepāja +15.0
Jelgava +12
Ventspils +14.5
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +16
Draugiem Facebook Twitter Google+