tedkolejlilersk.org.tr

Valters iet tālāk, Muižnieks ar Freimani izstājas 0

ULEB Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Kristapa Valtera pārstāvētā „TED Ankara” komanda, kas divu spēļu summā pārspēja Kārļa Muižnieka trenēto un Roberta Freimaņa pārstāvēto Južnijas „Himik”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Pirmajā spēlē, kas drošības apsvērumu dēļ no Južnijas tika pārcelta uz Stambulu, „Himik” uzvarēja ar 75:71. Atbildes spēlē Turcijas galvaspilsētā „TED Ankara” guva revanšu ar 72:60.

Kristaps Valters 27 minūtēs guva sešus punktus (tālmetieni 5/2), atdeva piecas rezultatīvas piespēles, pa trīs reizēm pārtvēra bumbu un izcīnīja atlēkušo bumbu, četrreiz kļūdījās. Rolands Freimanis 22 minūtēs sakrāja 10 punktus (5/2, 6/2), četras atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles.

ULEB Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfinālos spēlēs „Budivelnik” – „Crvena Zvezda”, „TED Ankara” – „Unics”, „Valencia” – „Alba”, „Nizhniy Novgorod” – Jeruzālemes „Hapoel”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROPAS KAUSS. „TED Ankara” – „Himik” (treneris Kārlis Muižnieks) 72:60, divu spēļu summā 143:135; Kristaps Valters 27 min., 6 (3p. 5/2)+5RP+3AB+3PB; viesos Rolands Freimanis 22 min., 10 (5/2,6/2)+4AB+2RP.

UKRAINA. „Mykolaiv” (treneris Agris Galvanovskis) – „Hoverla” 70:60, Mareks Jurevičus 30 min., 12+4RP, Žanis Peiners 29 min., 11+2AB+2RP.

IGAUNIJA. „Valga” – „TTU” 56:66 viesos, Raitis Grafs 30 min., 3+5AB. Pēc „Valga” iepriekšējā zaudējuma pastarīšiem „Hito” Sandis Buškevics vairs nav komandas galvenais treneris.