×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Van Damme divreiz precējies ar vienu sievieti

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sieviešu dienas noskaņās, kad biežāk aizdomājamies par attiecībām, interesanti dzirdēt faktu, ka aktieris Žans Klods van Damme (55 gadi) savas dzīves laikā bijis precējies piecas reizes, bet tikai ar četrām sievietēm.

Jautāsiet, kā tas ir iespējams? Laika posmā no 1987. līdz 1992. gadam viņš bija precējies ar bijušo kultūristi Fledisu Portugesu. Otro reizi ar šo pašu mīļoto sievieti aktieris apprecējās 1999. gadā, un abi ir kopā joprojām.

Starp citu, interesanti ir ne tikai Žana Kloda van Dammes laulību dzīves līkloči, bet arī viņa gūtā pieredze dažādās neparastās nodarbēs. Pasaulē aktieri vairāk zina kā asa sižeta filmu varoni, atlētiska ķermeņa īpašnieku un kultūristu (viņam pat ir iesauka – Briseles muskuļi), toties reti kurš zina faktu, ka aktieris no 16 gadu vecuma sācis apmeklēt baleta nodarbības. Daži kritiķi uzskata, ka tieši baleta nodarbības ietekmējušas to, kādēļ viņam ir tik neparasts un īpatnējs kustību stils. Tāpat Žana Kloda van Dammes nodarbju vidū atrodams karatē, kikbokss, un abos šajos sporta veidos viņš guvis arī vērā ņemamus panākumus.

Pēdējais no Žana Kloda van Dammes spožākajiem iznācieniem saistāms nevis ar kino, bet reklāmu. Kad “Volvo Trucks” nolēma reklamēt savus kravas auto, tika pieaicināts Žans Klods van Damme, un reklāmas klipā viņš redzams braucam starp divām kravas mašīnām, atrodoties špagatā. Pirmajās dienās šo reklāmas video internetā bija noskatījušies vairāk nekā desmit miljoni iedzīvotāju visā pasaulē, bet pašlaik šo skatījumu skaits jau pārsniedzis 82 miljonus. Iegriezies “360TV” un skaties seriālu “Žans Klods van Damme: privāti” pirmdienās plkst. 20!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+