×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Vandāļi ar necenzētiem saukļiem apķēpājuši Liepājas ezera skatu torni (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien apsekojot dabas liegumā “Liepājas ezers” esošo skatu torni, Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) valsts vides inspektori uz tā konstrukcijām konstatējuši sarakstītus necenzētus, tostarp arī pretvalstiskus saukļus, informē DAP.

Par vandālismu DAP ziņojusi Valsts policijai. Pašreiz tiek aprēķināti zaudējumi un lemts par krimināllietas ierosināšanu. Liepājas pašvaldības Komunālā pārvalde provokatīvos uzrakstus operatīvi likvidējusi.

Taču uz torņa margām, pārsegumiem, stabiem un citām konstrukcijām joprojām redzami dažādi citi vietējo “mākslinieku” “vēstījumi”. Šobrīd ir grūti atrast neapķēpātu vietu, tāpēc visu 10,5 metrus augsto, tikai pirms gada tapušo torni nepieciešams savest kārtībā, to notīrot vai pārkrāsojot, norāda DAP.

Viens no iespējamiem risinājumiem turpmākai vandālisma novēršanai varētu būt novērošanas kameras uzstādīšana laipas un torņa tuvumā. Taču šis risinājums, visticamāk, nav vienīgais. Tāpēc DAP aicina iesūtīt priekšlikumus, kā varētu mazināt huligānu vēlmi postīt Liepājas ezera laipu un torni.

Tornis un 150 metrus garā laipa šajā vietā uzbūvēta 2013. gada vasarā, pateicoties Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējumam DAP realizētā projektā “Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. utainais arii aafrikaa ir utainais

  2. Jaunā gvarde sāk apjaust savu nožēlojamo stāvokli un sāk pirmos soļus spert revolūcijas skolā,būs traki jo valdošiem rūp tikai citādi sex orentēti ornitalogi pat valsts galvenās amatpersonas sāk ietekmēt sab. domu un tas nav labi,domāju ka tikai ar tādu solījumu ka Straujuma iestāsies par s.du stūmējiem un ležbietēm viņai iedeva šo amatu.

Draugiem Facebook Twitter Google+