Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Vandaļi naktī sabojājuši Ziedoņdārza jaunās laternas (Foto) (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā naktī Rīgā izdemolēti vairāki objekti Ziedoņdārzā - sabojāti apgaismes stabi, kas izrauti no zemes, sagāzti, vairāki salauzti.

Aizvadītajā naktī Rīgā izdemolēti vairāki objekti Ziedoņdārzā, tostarp vairāki apgaismes stabi un jaunās laternas.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Ziedoņdārza parkā ir sabojāti 15 apgaismes stabi – tie ir izrauti no zemes, sagāzti, divi no tiem salauzti.

Ziedoņdārza parks pašlaik tiek rekonstruēts, un bojātas tieši jaunās laternas.

Parks tiek renovēts projekta “Grīziņkalna un tam pieguļošā Miera dārza teritorijas revitalizācija” gaitā. Departamentā uzsver, ka parka rekonstrukcijas termiņus notikušais neietekmēs un Pilsētas attīstības departamentam kā pasūtītājam minētie bojājumi papildu izmaksas neradīs, jo visas izmaksas segs būvnieks SIA “Tilts”, kam savukārt ir visas tiesības par notikušo vērsties policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nila kontingents ……

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+