Vaņins ar “Sion” iekļūst Šveices kausa pusfinālā 0

Latvijas futbola izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētais klubs “Sion” trešdien Šveices kausa izcīņas ceturtdaļfinālā izbraukumā ar 3:1 pārspēja  “Biel-Bienne” vienību.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
“Zeme tad trīcēs zem šo karu izvērsēju kājām!” Gaišreģis paredz Ukrainas kara uzvaras gadu

Vaņins savas komandas vārtus sargāja visu spēli. Vienīgo reizi viņš kapitulēja 21. minūtē, kad pretinieki panāca izlīdzinājumu 1:1. Turpinājumā viņa komandas biedri spēja atgūt vadību un iekļūt pusfinālā. Pagājušajā gadā “Sion” kļuva par Šveices kausa ieguvējiem.

Tāpat pusfinālā iekļuva arī “Luzern”, “Winterthur” un “Basel”.