Sports
Futbols

Vaņins: Jaunajiem jāpārskata sava attieksme pret futbolu0

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas futbola izlase, pārbaudes mačā ar 0:1 zaudējot Gibraltāram, sasniegusi savu zemāko punktu, uzskata valstsvienības kapteinis un pamatvārtsargs Andris Vaņins.

“Zemāk nevar krist, 0:1 pret Gibraltāru… Gribu pateikties tiem līdzjutējiem, kuri bija stadionā un pie TV ekrāniem, diemžēl jūs pievīlām. Gribētu palūgt ne tik asi kritizēt futbolistus. Mēs esam stipra kā komanda. Nevajag rādīt ar pirkstiem – ko viņš dara izlasē? Visi spēlētāji ir atbildīgi par rezultātu. Gribētu, lai līdzjutēji nepagriež muguru pret izlasi un nāk uz stadionu. Ceru, ka mūs atbalstīs arī Baltijas kausā un UEFA Nāciju līgā, tas mums ir ļoti nozīmīgi,” LFF citē Latvijas izlases vārtsargu Andri Vaņinu.

“Jaunajiem futbolistiem, pirmkārt, jāpārskata sava attieksme pret futbolu. Daudziem spēlēšana izlasē ir avanss. Viņiem jāapzinās, ka no viņiem tiek gaidīta palīdzība. Visi saka, ka jaunajiem jādod iespēja, bet kad tas notiek, tad nekā nav. Grūti no viņiem ko prasīt, ja viņi nevar. Tagad sāksies Latvijas čempionāts, un ceru, ka visi izlases kandidāti tiks pie spēļu prakses un pēc tam ar jaunām emocijām un citu attieksmi pret izlasi parādīs Baltijas kausā visu, ko spējīgi,” stāstīja Vaņins.

Saistītie raksti

Pirms diviem gadiem Latvija Gibraltāru sagrāva ar 5:0, gūdama vienu no pārliecinošākajām uzvarām.
“Pirmais puslaiks bija tāds pats kā aizpērn, tikai toreiz otrajā puslaikā izdevās gūt vārtus. Aizpērn ātri guvām pirmos vārtus, kā rezultātā izdevās lauzt cīņas gaitu. Šoreiz pirmais puslaiks bija labāks, bija pāris momenti, bet otrajā puslaikā spēlējām primitīvu futbolu, sitām uz priekšu garās piespēles. Nekas neizdevās, neiesitām vārtus, bija tikai viens pusmoments, turklāt ielaidām vārtus,” intervijā Latvijas Futbola federācijai (LFF) stāstīja Vaņins.

Līdz pat pirmdienas rītam LFF nav sniegusi valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova komentāru, kura atbrīvošanu no amata pieprasa lielākā dala futbola līdzjutēju.

LA.lv