×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Vannas istabu modē klasiski baltais ‘cīnās’ ar drosmīgām krāsām

1. Karaliene Vanna [cap

1no5
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Varētu teikt, ka Latvijas vannas istabu interjeru veidošanā šobrīd notiek aktīva sāncensība starp ierasto vēlmi izvēlēties klasiski balto un pasaules tendencēm, kas vannas istabas pārvērš par krāsainām un omulīgām atpūtas telpām. Interjera dizainere Barbara Freiberga atzīst, ka lielo vannas istabu īpašnieki kļūst arvien drosmīgāki, līdz ar to arī Latvijā arvien vairāk ienāk pasaules tendences, kas skaidri redzamas jaunākajās kolekcijās.

Karalienei, protams, vannas istabā ir jāpiešķir centrālā vieta. Cilvēki nereti atgriežas pie pārbaudītām vērtībām, atjaunojot vecās čuguna vannas un papildinot tās, piemēram, ar pamanāmām kājām un mūsdienīgiem ūdens jaucējkrāniem, stāsta interjera dizainere. Vienlaikus ļoti daudzi cilvēki arī izmanto mūsdienu vannu sniegtās plašās iespējas, kas vannas istabu ļauj pārvērst par sava veida SPA centru.

Ja vien vannas istabas platība to atļauj, sievietes realizē sapni par brīvi stāvošu vannu un logiem, kas ļauj telpā ieplūst dabiskajam apgaismojumam. Protams, vannas izvēlē būtiska ir ne tikai mode. Arī produkta funkcionalitāte un tādi faktori kā kopšanas vienkāršums un ērtums arī ir svarīgi. Mūsdienās cilvēki vēlas dizainu, kas ir ideāli piemērots attiecīgajai telpai un kas atbilst viņu vispersoniskākajām vajadzībām

  1. Karaliene Vanna [cap
  2. Vai tiešām tikai balta?
  3. Mēbeles no dabas [ca
  4. Istaba ar vannu [cap
  5. Mazgāties Francijā vai Amerikā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+