×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Vannas istabu remontē vasarā. Modē – atšķirīgu materiālu apvienojums un lauku stils

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Daudziem šobrīd aktuāla ir remontpreču iegāde, un lielākā uzmanība tiek pievērsta vannas istabu remontam nepieciešamajiem materiāliem, jo vasara ir piemērotākais laiks tieši šo telpu atjaunošanai.

“Vannas istabas remonts ir komplicēts darbs, kuru pašu rokām nebūt nav viegli veikt, tāpēc tiek pieaicināti meistari, par ko liecina arī klientu pieprasījums pēc veikalu tīkla “K-rauta” uzstādīšanas pakalpojumiem Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Liepājā, Rēzeknē un Madonā. Ne velti daudzi klienti tieši vasaru izmanto remontdarbiem – siltā laikā, vēdinot telpas, krāsas, flīzes un špaktelis izžūst daudz ātrāk,” pastāstīja AS “Rautakesko” projektu vadītājs Viesturs Praulītis.

No tā, cik nopietns darbs ieguldīts, gatavojoties gaidāmajam remontam, atkarīga arī sekmīga tā norise. Daudzi pircēji pēc apdares materiāliem un instrumentiem uz veikalu nāk rūpīgi sagatavojušies, līdzi ņemot veiktos aprēķinus nepieciešamajam daudzumam, daļa pircēju labprāt arī saņem šo informāciju veikalā uz vietas, kā arī izmanto interjera dizaina konsultantes konsultācijas.

Lai vēl vairāk atvieglotu iepirkšanos un materiālu meklēšanu, “K-rauta” mājas lapā internetā jūlijā ir iespēja izvēlēties kādu no 12 piedāvātajiem vannas istabu risinājumiem, nosūtot izvēlēto kombināciju kopā ar savas vannas istabas izmēriem.

Trīsdimensiju skicēs labāk pārskatāma plānotā vannas istabas ideja

“Pierādījies, ka darbu veicējam ļoti labi palīdz trīs dimensijās izstrādātās vizuālās skices, jo skaidri redzams, kā jāizskatās rakstainu un krāsainu sienu krāsojumam, flīžu kombinācijām utml. Vannas istabās var īstenot visdažādākās idejas un stilus, jo materiālu iespējas pašreiz ir ļoti plašas. Kopīgi sarunās ar vannas istabas saimnieku atklājam piemērotāko dizainu un tehnisko risinājumu, bet skice uzskatāmi parāda iecerēto ideju,” atklāj veikalu tīkla interjera dizaina konsultante Elīna Čaplinska.

Vannas istabu iekārtojumā aktuāla dažādība

Vannas istabās šogad ir dažādas novitātes. Piemēram, modē ir koks, bet, ja vannas istabā nav iespējams izmantot dabīgo koku, to var aizstāt ar koka imitācijas flīzēm. Savukārt tās vislabāk sakombinēt ar baltām flīzēm, tā veiksmīgi izceļot koka krāsu un faktūru.

Tāpat aktuālākas ir kļuvušas vieglas konstrukcijas vannas, kas aizņem mazāk vietas un vienkāršāk iekļaujas interjerā, norāda Čaplinska. Arī tualetes poda izvēlē pircēji arvien lielāku uzmanību pievērš dizaina vienkāršībai, izvēloties tādus, kas piestiprināmi pie sienas. Izvēloties šādu tualetes poda dizainu, arī ūdens uzkrāšanas tvertni iestrādā sienā, tā telpā ietaupot vietu. Īpaši šādas iespējas novērtē mazo platību īpašnieki.

Modē lauku stils

Aizvien pieprasītāka kļūst vannas istabas izveide “country” jeb lauku stilā, kurā iederas arī it kā vecināti un reizē dabīgi materiāli, senatnīgas lietas un ziedu raksti, metāla aksesuāri, kā arī “loft” stils, kas izskatās kā lakonisks interjers ar košiem akcentiem, kurā sekmīgi iekļaujas koka, akmens, betona sienu apdare.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+