×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

Kārtējais Vanšu tilta iekarotājs nogādāts drošībā

vansut

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas darbiniekiem īsi pēc plkst.8 izdevies pierunāt cilvēku, kurš šorīt rāpās Vanšu tilta vantīs, iekāpt pacēlāja grozā, pēc kā viņš nogādāts drošībā. Personas šai rīcībai motivāciju skaidrosim izmeklēšanā.

Kā ziņots šorīt ap plkst.7 kāds cilvēks sāka rāpties Vanšu tilta vantīs, novēroja aģentūra LETA.

Notikuma vietā ieradās policija un pakāpeniski slēdza satiksmi.

Kā vēsta aculiecinieki, uz Vanšu tilta un tā apkārtnē ir izveidojušies sastrēgumi.

Vanšu tilta apsaimniekošanu veic SIA “Rīgas tilti”, kas 2012.gada vasarā vantis apjoza ar dzelkšņu stieplēm, lai apgrūtinātu kāpšanu. “Rīgas tiltu” valdes priekšsēdētājs Albīns Jasaitis norādīja, ka tilta vanšu drošība jau kopš pagājušā gada nodota policijai, kas uzstādījusi videonovērošanas kameras. “Jautājums, kāpēc policija šo cilvēku nepamanīja,” piebilda Jasaitis.

“Rīgas tiltu” vadītājs sacīja, ka stieples pārkniebt nav iespējams, jo tam nepieciešams daudz laika, tāpēc šādas darbības noteikti tiktu pamanītas.

Viņš pieļāva, ka šorīt uzkāpušais cilvēks varētu būt izmantojis kādas izbīdāmās kāpnes vai alpīnistu iemaņas, lai apietu stieples.

“Tehnika visu laiku virzās uz priekšu, un cilvēki atrod jaunas iespējas, kā to apiet,” piebilda Jasaitis.

Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass aģentūrai LETA pastāstīja, ka policijas darbinieki patlaban pēta videonovērošanas sistēmas ierakstus, lai noskaidrotu, kā vīrietis ticis augšup pa vantīm.

“Šim cilvēkam acīmredzot ir ļoti spēcīga motivācija, jo viņš ir pārvarējis norobežojošās joslas, pamatīgi savainojis sevi,” stāstīja Lūkass. Viņš pibilda, ka vakar uz Vanšu tilta noticis incidents, kad kāds vīrietis vēlējies izdarīt pašnāvību, nolecot no tilta margām, taču viņam tas nav izdevies.

Notikuma vietā strādāja gan Valsts policijas, gan Rīgas pašvaldības policijas, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas, glābšanas dienesti veica visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+