×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. maijs, 2013
Drukāt

Vanšu tilta margu tīrīšanai un krāsošanai vienā tilta pusē prasīs 50 000 latu

Foto-LETAFoto-LETA

Lai attīrītu no rūsas un nokrāsotu Vanšu tilta margas vienā tilta pusē, nepieciešami 49 793 lati, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta aprēķini.

Departamenta Transporta būvju uzturēšanas nodaļas vadītāja Laura Blumberga pastāstīja, ka margas tiks krāsotas tikai vienā pusē, kurā iezīmēts gājēju un velosipēdu celiņš un kas ved uz tilta malā topošo atpūtas vietu.

Blumberga skaidroja, ka šajā pusē margas ir apsūbējušas un bojātas vairāk nekā otrā tilta pusē – visticamāk, tas noticis tāpēc, ka upes lejtecē konstrukcijas vairāk ietekmē jūras sālsūdens.

Tīrīšanas un krāsošanas darbu tāme sagatavota, pamatojoties uz Rīgas domes priekšsēdētāja norādījumiem, kas tika saņemti pēc veloceliņa “Centrs-Imanta” apsekošanas šā gada 22.aprīlī. Apsekošanas gaitā domes vadība novērojusi, ka tilta margas ir aprūsējušas un iepriekšējais krāsojums no tām jau sen ir nolupis.

Jautājums par finansējuma piešķiršanu otrdien, 7.maijā, tiks skatīts Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdē.

Plānotais darbu izpildes termiņš būs šā gada 1.jūnijs, kas gan var mainīties darbu veikšanai nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Vanšu tilta margas tiks krāsotas pelēcīgi sudrabotā, cinkotā krāsā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.4
Alūksne +8.9
Daugavpils +9.6
Saldus +9
Liepāja +6.5
Jelgava +10
Ventspils +5.2
Limbaži +9
Madona +9
Rēzekne +9
Draugiem Facebook Twitter Google+