×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. augusts, 2012
Drukāt

Vanšu tilta sargi


Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

“Braucot uz darbu, ievēroju, ka jau agri no rīta uz Vanšu tilta defilē pašvaldības policija, lai gan tur stāv arī apsardzes firmas darbinieki. Vai tad nepietiek ar apsardzi, kam Rīgas dome jau maksā lielu naudu?” brīnās mūsu lasītājs Linards Rīgā.

 

 Tā kā policija stāv tilta ārmalā, viņam radies iespaids, ka “policija vajadzīga tikai tāpēc, lai novērotu, kā strādā apsardze un būtu liecinieki gadījumā, ja apsardzes darbiniekiem nāksies lietot spēku, lai apturētu nākamos tiltā kāpējus”.

Arī mūsu lasītāja Ināra no Rīgas ir neizpratnē: “Ažiotāža ap Vanšu tiltu ir gluži lieka. Esmu pedagogs un zinu – jo vairāk kaut ko aizliedz, jo rodas lielāka vēlme pārkāpt robežas.”

Rīgas pašvaldības policijā skaidro, ka tiltu nepieciešams apsargāt, kamēr nav tehniski nodrošināts, ka tiltā nav iespējams uzrāpties. Kā zināms, par spīti tilta uzraudzībai kādam ekstrēmistam bija izdevies tiltā uzrāpties.

Vanšu tilta vantis apsargā SIA “Koblenz drošība”. Tā pārstāvis Vjačeslavs Koržanovs nemācēja paskaidrot, kāpēc tilts jāuzrauga vēl policijas darbiniekiem. Apsardze ar policiju par īpašu sadarbību neesot runājusi. “Mums līgumā ar Rīgas domi ir noteikta sava teritorija, policijai ir savs virziens. Nezinu, cik ilgi viņi stāvēs,” teic V. Koržanovs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+