×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. marts, 2015
Drukāt

Var apmeklēt arī Okupācijas muzeju

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Okupācijas muzejs.

Vai ciemiņi no Briseles, kas apmeklē Rīgu saistībā ar mūsu valsts prezidentūru ES, tiek iepazīstināti ar Latvijas vēsturi? Vai viņiem parāda arī Okupācijas muzeju?

Atbild Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē Komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Linda Jākobsone. Viņa skaidro, ka prezidentūras viesiem (plānots, ka Latvijā šajā laikā ieradīsies aptuveni 25 000 cilvēku), ir dažādas iespējas uzzināt vairāk par Latvijas vēsturi. Jau gatavojoties braucienam, viņi var iepazīties ar informāciju prezidentūras mājaslapā https://eu2015.lv/lv/latvija/iepazisti-latviju. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pieejami materiāli, ko sagatavojis Latvijas Institūts, piemēram, buklets “Latvia Today” (“Latvija šodien”), vai interneta vietnē http://www.latvia.eu/brochures.

“Papildus minētajam prezidentūras viesi ir aicināti savā brīvajā laikā apmeklēt arī muzejus. Sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) sagatavota īpaša Rīgas un Jūrmalas karte, kur norādītas ievērojamākās apskates vietas. Visi prezidentūras viesi saņem informāciju par TAVA mājaslapu, kurā ir īpaša sadaļa par Latvijas vēsturi,” stāsta Linda Jākobsone. Viņa uzsver, ka Rīgas kartē Okupācijas muzejs atzīmēts starp tiem īpašajiem apskates objektiem, kas noteikti jāapmeklē. Atsevišķos gadījumos uz muzeju tiek rīkotas arī ekskursijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+