Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
23. oktobris, 2013
Drukāt

Var iepazīties ar Rīgas stratēģiju


Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Rīgas dome (RD) otrdien nodeva sabiedriskajai apspriešanai pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030. gadam.

Deputāti atbalstīja arī Rīgas attīstības programmas 2014. – 2020. gadam projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai. Rīgas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģijā ir definēti četri mērķi – prasmīga, nodrošināta un aktīva sabiedrība, inovatīva, atvērta un eksportspējīga ekonomika, kā arī ērta, droša un iedzīvotājiem patīkama pilsētvide un Rīga kā starptautiski atpazīstama, nozīmīga un konkurētspējīga Ziemeļeiropas metropole. Līdz 5. decembrim iedzīvotāji var piedalīties minēto dokumentu publiskajā apspriešanā, kā arī iesniegt atsauksmes un priekšlikumus gan RD apmeklētāju pieņemšanas centros, gan sūtot pa pastu un elektroniski.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+