Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. oktobris, 2013
Drukāt

Var iepazīties ar Rīgas stratēģiju


Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Rīgas dome (RD) otrdien nodeva sabiedriskajai apspriešanai pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030. gadam.

Deputāti atbalstīja arī Rīgas attīstības programmas 2014. – 2020. gadam projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai. Rīgas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģijā ir definēti četri mērķi – prasmīga, nodrošināta un aktīva sabiedrība, inovatīva, atvērta un eksportspējīga ekonomika, kā arī ērta, droša un iedzīvotājiem patīkama pilsētvide un Rīga kā starptautiski atpazīstama, nozīmīga un konkurētspējīga Ziemeļeiropas metropole. Līdz 5. decembrim iedzīvotāji var piedalīties minēto dokumentu publiskajā apspriešanā, kā arī iesniegt atsauksmes un priekšlikumus gan RD apmeklētāju pieņemšanas centros, gan sūtot pa pastu un elektroniski.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+