Kultūra
Teātris un kino

Var nobalsot par mīļāko Liepājas teātra izrādi0


Liepājas teātra lielā zāle
Liepājas teātra lielā zāle
Publicitātes foto

Liepājas teātrī pirmdien sācies un līdz 10. jūnijam norisināsies ikgadējais skatītāju balsojums, lai noskaidrotu teātra 112. sezonas iecienītāko iestudējumu, kā arī aktierus pirmā un otrā plāna lomās, LA.lv uzzināja teātrī.

Rezultātus paziņos 16. jūnijā pēc šosezon pēdējās iestudētās izrādes “Ķiršu dārzs”, kurai pašlaik notiek intensīvs mēģinājumu process Ditas Lūriņas vadībā, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Pēc tam, kad īsi pirms Jāņiem tiks sagaidīts arī teātra profesionāļu sezonas vērtējums – ikgadējās “Spēlmaņu nakts” balvas nominācijas – Liepājas teātra kolektīvs dosies atvaļinājumā.

Šosezon Liepājas teātrī tapuši iestudējumi “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta” (režisors Valters Sīlis), “Kleo-Kleo-Kleo-Patra” un “Polianna” (Dž. Dž. Džilindžers), “Bernardas Albas nams” (Viesturs Meikšāns), “Nākamgad tai pašā laikā” (Sergejs Ščipicins), “Ģērbējs” (Dmitrijs Petrenko) un “Roberto Zuko” (Laura Groza-Ķibere).

Par pagājušās sezonas novērtētāko jauniestudējumu kļuva Viestura Meikšāna iestudējums “Mizantrops”. Par labākajiem aktieriem skatītāji atzina Aneti Berķi, Gati Maliku, Andu Albuži un Egonu Dombrovski.

Balsojuma anketas pieejamas Liepājas teātrī un T/C “Ostmala” teātra kasē, nobalsot iespējams arī elektroniski, anketu meklējot Liepājas teātra mājaslapā.

LA.lv